M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 703
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
01.05.2022 - 09:48
Potom tě má milá
potom tě políbím
jsi drahá jako mouka
tebe i o tobě sním...
28.04.2022 - 12:11
Psavec: Lilith: Besinka: Ykíd com z Éhurd Ynarts.
28.04.2022 - 12:05
Nevím proč, ale občas se mi to stává. Ani ne hodinku poté, co si s bolavým kolenem poslouchám starý Flamengo, se začtu do Tvých textů o poslouchání starých Flamengo a chyceným meniskusu. Ale ST i bez této záhady.
28.04.2022 - 11:58
Dal jsem si ke čtení malilinkatou štamprličku, a byl z toho úžasný bylinný likér.
27.04.2022 - 12:41
I na Libresu může být smutno.
Je tak milé, že častěji není.
26.04.2022 - 23:10
hrabe, hrabe malé štěně
ač kde hrabat, už ví méně,
z nálezu však jdou na něj mdloby,
vždyť vykopal masové hroby...
26.04.2022 - 00:42
Takovými novotvary není třeba se bát onemocnět...
26.04.2022 - 00:36
Hodné nemasopůstu.
26.04.2022 - 00:32
Klesá kupní síla a nejen ta,
pláče kvůli tomu ta i ta,
ještě po nás pár generací
těšit se bude na deflaci...
23.04.2022 - 15:20
Si na to káp.
23.04.2022 - 15:13
Lepší, že s tebou pije,
měla by být žena chápavá,
než aby tvého pyje
byla chobotnice chápavá...
23.04.2022 - 15:05
Psavec: Lilith: Helen Hadar: CULIKATA: Děkuju, a nechte se zhoupnout.
21.04.2022 - 15:20
:o)
21.04.2022 - 15:18
Takové až insektobajky...
18.04.2022 - 18:00
Častěji lež pravdu uhoní...
18.04.2022 - 17:57
Pěkný. Ne jako:

Na zelenou ve čtvrtek,
na fernet jdeme v pátek,
slivovicu dáme v sobotu,
v nědělu rum na boatu.

Pondělí ve znamení vodky,
po burčáku peru spodky,
ve středu jen na pivo,
po týdnu v hlavě kladivo.
18.04.2022 - 17:55
Jak sladké je to nevědět
zda cukrovku má skřítků děd,
jak sladké je tvé verše číst
a sladké přikusovat, jíst...
18.04.2022 - 17:40
Sejdeme se v letu...
18.04.2022 - 17:37
zenge: Lilith: Helen Hadar: Krákoravým krá krá krá děkuji Vám i latentním.
14.04.2022 - 15:50
Milé.
1 ... 52|53|54|55|56|57|58|59|60 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku