M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 703
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
18.03.2022 - 23:56
Lilith: Květka Š.: Úsměv Vám sluší, díky.
18.03.2022 - 11:00
Oj, dobrou chuť na vše...
16.03.2022 - 16:34
Květka Š.: Děkuji, Kvetko. ;o)

A proč už s ním milá nechce spát,
a proč už jinou má po nocích rád,
proč skřeta nezastaví ani volů párem,
aby celá země nevzplála požárem,
a proč slané moře stane se z polštáře,
když nemá již list k utržení z kalendáře,
proč nepostřehneme, že cos se mění,
a jsme tak překvapení, když už není...?
15.03.2022 - 18:03
Tak pěkně to zní
když si vrzne
skřivánek
15.03.2022 - 17:45
Taková masochistická...
15.03.2022 - 17:42
Jo, je to tak!
Taková pusa dělá s holkou divy!
Po česneku!
;o)
15.03.2022 - 17:40
Bylo
někde je
bude všude
15.03.2022 - 17:38
Dám ti, Psavče, dobrou radu,
o tu bábu z Petrohradu,
o tu neopři si ani bicykl
problém s jejím starým by ti vznikl,
s tankem by ti přijel rozbít bradu.
15.03.2022 - 17:37
Lilith: Besinka: Děkuji, dámy. No právě... Kde jsou?
14.03.2022 - 11:50
Síla.
Tahle je pěkná.
14.03.2022 - 11:46
Dost zajímavé
14.03.2022 - 11:41
Jo, to je pěkný.
14.03.2022 - 08:45
Je tak pokojné procházet se Tvým světem, kde se kočky myší nedočkají, a kde myši neškodí...
12.03.2022 - 21:16
A desítky upřených očí navrch hlav planou
všech ctitelů všech Tvých nahoty krás,
hledí na nahou taneční šou tebou psanou,
když u tyče tužky se svíjíš, krásný to obraz.
12.03.2022 - 21:01
Pěkné
12.03.2022 - 21:00
Lilith: Besinka: Dámy, děkuji za nahlédnutí.
12.03.2022 - 09:12
Vítej v modrém.

Uprav si čárky, někde jsou navíc a jinde chybí.
12.03.2022 - 09:06
No, přinejmenším to nutí k zamyšlení. Ta modrá kvítka nevídám často, ale nikdy jsem v nich nepřišlo nic trpkého.
A můžeme se snažit, aby něco bylo, kde nic nebylo.
12.03.2022 - 08:55
Deus silet in armis belli nec adiuvat
12.03.2022 - 08:43
Bolestné... ;o)
1 ... 54|55|56|57|58|59|60|61|62 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku