valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
15.11.2018 - 18:06
Co dodat? Umění je čekat větší nic neočekávat. Moc hezká báseň ST
|
15.11.2018 - 18:05
naděje končí kde začíná zoufalSTví, kéž naději nikdy není konec i když zcela abstraktní naději
|
15.11.2018 - 18:01
Tvé básně mě vždy zavedou do říše fantazie ST
|
15.11.2018 - 17:47
Určitě, potřebujeme i smutek abychom měli doST důvodů k smíchu a abychom si ho uměli doopravdy užít
|
15.11.2018 - 17:45
ta naděje v závěru mě baví. i černota patří k žití, moc se mi líbí grafické zpracování, vír černo černých myšlenek za ST
|
11.11.2018 - 23:11
I takové dny jsou, zajímavá a opravdu v pár slovech vyjádřený smutek ST
|
11.11.2018 - 23:08
O čem muži sní :-) ST super
|
06.11.2018 - 19:05
mám dnes nějaké divné vnímání a nechci tu básničku znehodnotit, protože se přiznám že v tom balíčku si neslušně předSTavuji kousek tebe....:-) děkuji za shovívavost k mému komentáři, básnička se mi líbí
|
06.11.2018 - 18:55
krása, opravdová krása, vybičuje předSTavivost a vnímám lehounké vzrušení z tvých řádek, usmívám se a je mi moc hezky, vášeň a cit je nádherná kombinace
|
06.11.2018 - 18:50
tvé básnění je takové laskavé pohlazení :-) co STojí za přečtení
|
06.11.2018 - 18:40
možná by stálo za to to sklo rozbít, rozmlátit na tisíc kousků a udělat z něj kaleidoskop, líbí se mi ta báseň, vžívám se do ní a to mám ráda, dávám tedy ST jen je mi z ní trochu úzko, ale to nevadí, to mám vlastně taky ráda, vžít se do pocitů jiných
|
06.11.2018 - 18:34
ST slova došla
|
06.11.2018 - 18:32
děkuji všem :-)
|
06.11.2018 - 18:32
Dota Slunská: děkuji, možná :-) ale fakt se ptají :-D
|
06.11.2018 - 18:29
zneškodni ho, vypni proud, nojo je to těžká konkurence nabízí politiku, romantiku, erotiku...líbí se mi pointa ST
|
05.11.2018 - 09:20
Něco na ní je, rozhodně myšlenky a tak od půlky sem si jí skutečně rapovala
|
04.11.2018 - 13:51
smířit se se vším, zatím je to pro mě nepředSTavitelné, každopádně nad tvojí básničkou jsem se opravdu dušičkově zamyslela...
|
04.11.2018 - 13:48
ve dvou je všechno tak krásné, ve dvou, ale čtyři paže, čtyři nohy, dvě pohlaví a dvě srdce, doSTala mě ta básnička, jen škoda že teď hned nemůžu jít do sprchy ve dvou :-)a čekám na tvé pohlazení co vloudí se mi do klína...to je prostě nádhera
|
04.11.2018 - 13:40
Zelkova je možná krásný STrom ale tohle je rozhodně krásná báseň, vyznání
|
04.11.2018 - 13:30
Je mi z ní moc smutno a moc se mi líbí jak je napsaná, snad slyším i melodii ST
|


