valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
04.11.2018 - 13:28
Hezky :-) no ten závěr byl nečekaný, tak tím pádem ještě lépe ST
|
04.11.2018 - 13:24
úplně stoprocentně to vlaSTníš, zcela mě to uchvátilo, ani nelze vypsat co nejvíc, ale jistě až budu v lese(což je cca za 2 hoďky SEČ) tak si vzpomenu na verše:čas v lesích je starší a pravdivější.....a bude mi neskutečně krásně a povznešeně
|
04.11.2018 - 08:38
Všem moc děkuji za čtení a komentíky
|
02.11.2018 - 13:54
je jednoduché najít důvod, těžší najít způsob, jo to je důvod k uvažování ST
|
02.11.2018 - 13:52
neskutečně milé a nápadité ST
|
02.11.2018 - 13:50
smutně a s nadhledem ST
|
02.11.2018 - 13:49
Ó, ta je krásná, čtu si ji popravdě dokola a závěr mě mile až vzrušuje ST +++
|
31.10.2018 - 09:38
Úplně to vidím, jen měla bych strach že až někam půjdu zatáhnu za nitku a nebudu se mít kam vrátit :-( ST tvé nádherné fantazii
|
31.10.2018 - 09:35
Ringo: si o tom nějak pochyboval ??? Dík
|
31.10.2018 - 09:34
Fakt se tu směju, čím dál tím víc, jedna lepší než druhá, Gorbimu jsem tenkrát věřila, ale zase všude jsem se vždycky holila, asi mám raději Rus než Hollywood, hořkosladko je tvých básních, nejlepší je STejně Robin Hood :-D :-D
|
31.10.2018 - 09:28
Určitě má, láska je věčná slečna a kdoví kde se náhle objeví, třeba je kousek vedle nás, jen s námi hraje si, je samý špás :-) hraje si s námi jen na schovávanou ST
|
31.10.2018 - 09:25
krásný, přesně tak to teď prožívám, mrzí mi že jsem ji nenapsala sama ST
|
31.10.2018 - 09:23
Jo, jo, jo zima je STtvořená k čtení básniček, oheň v kamnech, svíčka, modro :-)v počítači, to k dokonalému štěstí občas stačí :-) Mimochodem kaštanů, žaludů a jiných plodů bylo letos habaděj, milé básnění
|
31.10.2018 - 09:20
sedí mi moc do atmosféry mých dnů, je krásné se probouzet a vědět že milujeme ST
|
31.10.2018 - 09:14
Kapka: děkuji za tvoji chviličku kapičku :-)
|
31.10.2018 - 09:13
M.A.Rek: mládí je uvnitř těla schované
to jen vítr stoletý co je vidět v dáli odvane a schová se to, odletí děkuji i za verše |
31.10.2018 - 09:02
Milé jako vždy, je spouSTa zvířátek které spolu prý nemohou kamarádit a kamarádí, ale kočka s myší to myslím opravdu není možné :-)
|
31.10.2018 - 08:59
Dota Slunská: dnes jsi mě moc potěšila, a to je teprve ráno, hezký den přeji
|
31.10.2018 - 08:54
Dota Slunská: jé dík, protože trochu jsem váhala jestli to neni až moc ufňukaný, tak mám radost že tomu rozumíš
|
31.10.2018 - 08:53
obklopila mě v teploučkém pokoji mrazivá atmosféra, ale tak příjemně, snivě a barevně ST
|


