valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
04.11.2018 - 13:28
Hezky :-) no ten závěr byl nečekaný, tak tím pádem ještě lépe ST
04.11.2018 - 13:24
úplně stoprocentně to vlaSTníš, zcela mě to uchvátilo, ani nelze vypsat co nejvíc, ale jistě až budu v lese(což je cca za 2 hoďky SEČ) tak si vzpomenu na verše:čas v lesích je starší a pravdivější.....a bude mi neskutečně krásně a povznešeně
04.11.2018 - 08:38
Všem moc děkuji za čtení a komentíky
02.11.2018 - 13:54
je jednoduché najít důvod, těžší najít způsob, jo to je důvod k uvažování ST
02.11.2018 - 13:52
neskutečně milé a nápadité ST
02.11.2018 - 13:50
smutně a s nadhledem ST
02.11.2018 - 13:49
Ó, ta je krásná, čtu si ji popravdě dokola a závěr mě mile až vzrušuje ST +++
31.10.2018 - 09:38
Úplně to vidím, jen měla bych strach že až někam půjdu zatáhnu za nitku a nebudu se mít kam vrátit :-( ST tvé nádherné fantazii
31.10.2018 - 09:35
Ringo: si o tom nějak pochyboval ??? Dík
31.10.2018 - 09:34
Fakt se tu směju, čím dál tím víc, jedna lepší než druhá, Gorbimu jsem tenkrát věřila, ale zase všude jsem se vždycky holila, asi mám raději Rus než Hollywood, hořkosladko je tvých básních, nejlepší je STejně Robin Hood :-D :-D
31.10.2018 - 09:28
Určitě má, láska je věčná slečna a kdoví kde se náhle objeví, třeba je kousek vedle nás, jen s námi hraje si, je samý špás :-) hraje si s námi jen na schovávanou ST
31.10.2018 - 09:25
krásný, přesně tak to teď prožívám, mrzí mi že jsem ji nenapsala sama ST
31.10.2018 - 09:23
Jo, jo, jo zima je STtvořená k čtení básniček, oheň v kamnech, svíčka, modro :-)v počítači, to k dokonalému štěstí občas stačí :-) Mimochodem kaštanů, žaludů a jiných plodů bylo letos habaděj, milé básnění
31.10.2018 - 09:20
sedí mi moc do atmosféry mých dnů, je krásné se probouzet a vědět že milujeme ST
31.10.2018 - 09:14
Kapka: děkuji za tvoji chviličku kapičku :-)
31.10.2018 - 09:13
M.A.Rek: mládí je uvnitř těla schované
to jen vítr stoletý
co je vidět v dáli odvane
a schová se to, odletí

děkuji i za verše
31.10.2018 - 09:02
Milé jako vždy, je spouSTa zvířátek které spolu prý nemohou kamarádit a kamarádí, ale kočka s myší to myslím opravdu není možné :-)
31.10.2018 - 08:59
Dota Slunská: dnes jsi mě moc potěšila, a to je teprve ráno, hezký den přeji
31.10.2018 - 08:54
Dota Slunská: jé dík, protože trochu jsem váhala jestli to neni až moc ufňukaný, tak mám radost že tomu rozumíš
31.10.2018 - 08:53
obklopila mě v teploučkém pokoji mrazivá atmosféra, ale tak příjemně, snivě a barevně ST
1 ... 47|48|49|50|51|52|53|54|55 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku