valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
30.05.2019 - 16:26
Kapka: moc děkuju za čtení, reakce a tak :-)
30.05.2019 - 16:26
Kajuta: vyčenichal :-) dík
30.05.2019 - 16:25
Lilith: děkuju je to parádička :-)
30.05.2019 - 16:25
byron: To mě moc těší, no, jsem taková citlivka :-)prožívam to, ale když vim že i on je to krásný
29.05.2019 - 09:56
Bez přetvářky, mam husí kůži, doopravdy, mam tu v sluchátkách navíc písničku Story of My Life jak to sedí, dík za ten zážitek ST myslím dnešní den bude plný melodií...You're Beautiful
29.05.2019 - 09:52
Úplně mě pohladila, doopravdy a jdu si utrhnout celou náruč květů ať i já díky nim kvetu a dám to vědět celému světu ST
29.05.2019 - 09:48
rock and roll z půdy je vlastně blues
STále žije
29.05.2019 - 09:46
Úplně mě vždy doSTává jak jsme si blízké, mívám stejné pocity jako ty :-) Nedávno jsem tam taky byla na jednom festivalu a hlavně jsem tak taky žila. No největší zážitek pro mě byl jak jsem dokola jezdila podle navigace a nemohla se trefit, navigace už ze mě byla blázen, 4x mě vrátila levou ostrou doleva, dala jsem to a trefila se tou správnou :-) ale jinak na mě velkoměsto působí, pořád, ale raději se vracím do svého maloměsta :-)
29.05.2019 - 09:40
Ta předSTava :-)
29.05.2019 - 09:39
:-D :-D ST
29.05.2019 - 09:39
Nedej se ST
29.05.2019 - 09:28
Je opravdu někdy krásně když prší ST
29.05.2019 - 09:27
určitě je to správně, taky to tak mám a na trendy moc nedám ST
29.05.2019 - 09:26
co bylo proSTě není zůstávají vzpomínky, zajímavý že je o tom co bylo ale přesto mě nerozesmutnila
29.05.2019 - 09:23
jen ST slova došla
29.05.2019 - 09:21
nádherně romantické vyznání, krása ST
27.05.2019 - 08:40
No tak to je nádherný ano nebudeme se zbytečně ničit přemýšlením, to jsem dnes potřebovala číST a zakládam si to. Ať všechno plyne jak plynout má...jako voda, jako moře a žádné zbytečné hoře. Úžasná báseň
23.05.2019 - 18:05
vybíram si mezi Bruselem a Paříží, vlaSTně nevím co bych chtěla být víc :-) krásná, nebo bohatá z mužů. No ale ta z Bruselu je taky krásná, takže jasná volba
23.05.2019 - 18:02
hm, tak to je velice k zamyšlení, a taky sama sobě stínem být můžu, však naděje ta umírá poslední ST
23.05.2019 - 17:59
přeSTaly cinkat korálky štěstí, moc je mi smutno z té básně a moc hezké obraty jsi použila, hned první sloka uzemní
1 ... 27|28|29|30|31|32|33|34|35 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku