valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
23.05.2019 - 17:56
ó jak to dobře znám všechno je tak jak má být a přeSTo se smutek vkrádá...
|
23.05.2019 - 17:53
možná víra nezdolná, dokud je v co tak je hej ST
|
23.05.2019 - 17:50
Už jsem se rozhodla, příští můj milenec bude dozajiSTa básník, je to opravdu krásné :-)
|
23.05.2019 - 17:46
No :-( mně to tedy moc nemyslí, chci loupit poklady ubručené STrachem
|
23.05.2019 - 17:44
úplně jí vidim, okázaloSTi zdar, bez přetvářky
|
23.05.2019 - 17:38
No tak super máš to psaní v krvi snaž se ST
|
20.05.2019 - 22:35
ST a ano ještě že žijem v tomhle světě, musí být v rovnováze pláč i smích, aspoň půl na půl
|
20.05.2019 - 22:32
Sázka na jiSTotu
|
20.05.2019 - 22:31
Tiché ST
|
20.05.2019 - 22:30
ST lásce
|
20.05.2019 - 22:29
No na noc doST mystické místo
|
20.05.2019 - 22:27
USTojíš to, znám to dobře :-) někdy myslím že se ten kolotoč nikdy nezastaví, vždycky se zastavil
|
20.05.2019 - 16:48
:-) ST
|
20.05.2019 - 14:45
Moc se mi líbí jak píšeš o téhle problematice a už jednou jsem psala že Maty má obrovské štěstí že žije právě ve vaší rodině. Ta je totiž skutečným základem a já vnímám že vy jste schopni věci pojmenovat správně, pochopit, nelitovat se, kéž by při takových krocích jako byla např.inkluze poslouchal se hlas takových rozumných lidí jako jsi ty. Ale to samozřejmě tak není. Ano někdo od stolu něco vymyslí, projekt se zrealizuje a až čas ukáže jaky ten výmysl byl. Kdyby se více poslouchali lidé. Ne jen odborníci a zástupci pro lidská práva. Inkluzí vyčlenili děti jako je Maty absolutně. Ostatní děti jsou kruté a Maty je jeden, nebo v menšině. Líbí se mi jak jsi popsala co všechno dokáže a mám radost že to dovedeš ocenit. Teď ještě Maty aby se smířil se svým prospěchem v tej škole a to je pro takovýho kluka těžký. Ach jo jak se někdy dnešní doba podepisuje na takovém člověku a ještě si za to dává pomalu metály. Ale opravdu mě těší že se na jeho životě negativně nepodepisuje rodina. Ale bohužel systémem se múže hodně zkazit. Musí to být neskutečný boj. Držím palce a moc ráda si čtu co o vás píšeš. Nejhorší je že často ti odborníci přijdou na to že to co vymysleli není zas až tak dobrý a tak dochází k dalším změnám, ale meziobdobí se dá hodně zkazit. Drž se. Tvoje obdivovatelka Valerie. ST
|
20.05.2019 - 12:34
Jo úplně jasně to cítím, to omámení jeden druhým, souznění, propojení a nic jinýho neexistuje, proč taky? To ostatní jsou jen mraky, ale v tvé básni je naproSTo jasno, báječně
|
20.05.2019 - 12:30
Nemůžeš? Asi tě vysává upír...ST
|
19.05.2019 - 23:15
ST no já tě tu taky ráda vidím i čtu
|
19.05.2019 - 23:13
ST mám ráda víly
|
19.05.2019 - 23:01
ST chtěla jsem vypíchnout to vesmírný rádio a hippies ale ona je celá skvěle crazy
|
19.05.2019 - 22:57
Rozverná svůdnice, je to moc milé ST
|


