valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
13.06.2019 - 23:18
byron: moc si vážím tvého čtení :-)
|
10.06.2019 - 18:19
no jistě tak to má být, správný názor :-)
|
10.06.2019 - 18:13
jojo máš všechno :-) ST
|
10.06.2019 - 18:12
Malinko jí asi nerozumím ale vysvětluji si ji po svém a vlaSTně je to jedno každý si může vybrat
|
10.06.2019 - 18:09
ne není co dodávat, já jen dám ST
|
10.06.2019 - 17:57
Působí na mě giganticky ta báseň, hned první sloka mě zavedla do minuloSTi i přítomnosti :-)
|
10.06.2019 - 17:28
hm, raději se nezamýšlet nad tím co jsme řekli ale přemýšlet co říkáme, ale znám to, také jsem sáhodlouze si přehrávala rozhovory a přemýšlela nad tím co jsem řekla, ale ono už je to vlaSTně jedno, co je venku už se vrátit nedá
|
10.06.2019 - 17:26
všichni to znají :-) ST
|
10.06.2019 - 17:25
něžnoST
|
10.06.2019 - 17:08
přijímám tvoji moudroST
|
10.06.2019 - 16:56
:-) ty jsi proSTě pohádková
|
10.06.2019 - 16:54
A ne jinak :-) ST
|
10.06.2019 - 16:53
No kde brát sílu dál jít, toť otázka, snad sílu nám dává láska:-) láska k životu a k sobě a k druhým a láska k našim láskám :-) ST
|
10.06.2019 - 14:58
Mám radost z vašich reakcí :-)
|
02.06.2019 - 22:18
byron: To mě neskutečně těší, zrovna včera jsem si na tuhle básničku vzpomněla, venku, v noci a pod tou oblohou...děkuji
|
02.06.2019 - 18:14
Špáďa: ano 5 smyslů dohromady je 6 ;-) dík
|
02.06.2019 - 18:13
J.F.Julián: Ó děkuji :-)
|
02.06.2019 - 18:12
Psavec: vřelý dík :-)
|
02.06.2019 - 18:12
Květka Š.: děkuji kolegyňko :-)
|
02.06.2019 - 18:11
Tichy_vulkan: a nejkrásnější je když zjistíme že sen je realita :-)
|


