valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
24.06.2019 - 17:16
Báječně, láska je láska, ale tedy sliny se mi sbíhaly;-D ST
|
20.06.2019 - 13:26
Proč jen vzpomínáme
když chceme ten čas máme ST |
20.06.2019 - 13:25
Jasně tak to je ST
|
20.06.2019 - 13:24
rozhodně neplatím za tvoje milé básnění ST a láska je láska...ať už k čemukoliv
|
20.06.2019 - 13:20
Aha, přečetla jsem si tvuj komentář, do tý chvíle jsem to viděla jinak ale vlaSTně dost podobně :-)
|
20.06.2019 - 13:17
No ty jo, a ten název k tomu, super blues zívavýho okamžiku ST
|
20.06.2019 - 13:16
předSTava podbarvená šploucháním
|
20.06.2019 - 13:12
hmmmm, myslíš že neumějí, já myslim že jo :-) ST a taky jsem si vzpomněla na Rybníku Hejtmane...jak p.učitelka milovala můj přednes a Djó moře...
|
14.06.2019 - 15:42
no tak to je nádherný, neblíží, ani náhodou si to nepřipouŠTí
|
14.06.2019 - 15:34
vidíš krásně a jeŠTě lépe to umíš vyjádřit
|
14.06.2019 - 15:32
moc mi sedla ST
|
14.06.2019 - 15:31
krása a ten závěr hmmmm ST
|
14.06.2019 - 15:30
No nic, s chutí se napiju a jsem štaSTná že tu žiju :-)
|
14.06.2019 - 15:17
ve čtyři ráno většinou spím
jen, někdy o něm slastně sním všude jsou poházené STřepy jen, pořeže se ten kdo slepý a tak chci ráno, vítat svítání a být jen jeho, jeho paní snad splní se mi ranní přání :-) |
14.06.2019 - 15:09
vavaoko: dík :-)
|
14.06.2019 - 15:09
ttragelaf: snad se nic nestane, děkuji za zdařilé vyjádření pocitu
|
14.06.2019 - 15:08
Elisabeth.S: jen občas :-) děkuji
|
14.06.2019 - 15:08
Kapka: vím že jsme si blízké :-) děkuji za krásnou reakci
|
14.06.2019 - 15:07
M.A.Rek: Asi máš pravdu :-) dík
|
13.06.2019 - 23:18
byron: tuhle básničku mám opravdu ráda, děkuji
|


