valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
24.06.2019 - 17:16
Báječně, láska je láska, ale tedy sliny se mi sbíhaly;-D ST
20.06.2019 - 13:26
Proč jen vzpomínáme
když chceme ten čas máme
ST
20.06.2019 - 13:25
Jasně tak to je ST
20.06.2019 - 13:24
rozhodně neplatím za tvoje milé básnění ST a láska je láska...ať už k čemukoliv
20.06.2019 - 13:20
Aha, přečetla jsem si tvuj komentář, do tý chvíle jsem to viděla jinak ale vlaSTně dost podobně :-)
20.06.2019 - 13:17
No ty jo, a ten název k tomu, super blues zívavýho okamžiku ST
20.06.2019 - 13:16
předSTava podbarvená šploucháním
20.06.2019 - 13:12
hmmmm, myslíš že neumějí, já myslim že jo :-) ST a taky jsem si vzpomněla na Rybníku Hejtmane...jak p.učitelka milovala můj přednes a Djó moře...
14.06.2019 - 15:42
no tak to je nádherný, neblíží, ani náhodou si to nepřipouŠTí
14.06.2019 - 15:34
vidíš krásně a jeŠTě lépe to umíš vyjádřit
14.06.2019 - 15:32
moc mi sedla ST
14.06.2019 - 15:31
krása a ten závěr hmmmm ST
14.06.2019 - 15:30
No nic, s chutí se napiju a jsem štaSTná že tu žiju :-)
14.06.2019 - 15:17
ve čtyři ráno většinou spím
jen, někdy o něm slastně sním
všude jsou poházené STřepy
jen, pořeže se ten kdo slepý
a tak chci ráno, vítat svítání
a být jen jeho, jeho paní
snad splní se mi ranní přání :-)
14.06.2019 - 15:09
vavaoko: dík :-)
14.06.2019 - 15:09
ttragelaf: snad se nic nestane, děkuji za zdařilé vyjádření pocitu
14.06.2019 - 15:08
Elisabeth.S: jen občas :-) děkuji
14.06.2019 - 15:08
Kapka: vím že jsme si blízké :-) děkuji za krásnou reakci
14.06.2019 - 15:07
M.A.Rek: Asi máš pravdu :-) dík
13.06.2019 - 23:18
byron: tuhle básničku mám opravdu ráda, děkuji
1 ... 25|26|27|28|29|30|31|32|33 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku