valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
25.10.2012 - 13:41
zvláštní styl, ale je hezká, nostalgická a závěr korunuje dílo
25.10.2012 - 13:38
Údajně muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, no k básni, slovíčko tlemí na tom jsem se zarazila trochu, jinak je hezká tvoje báseň, hochu(-:
23.10.2012 - 23:41
nádherná hra, hra se slovy a s obraty, hm, líbí
23.10.2012 - 23:35
Je až vzrušující, skoro se dá básn. subjektu závidět. Líbí se mi (-:
23.10.2012 - 23:32
Co je ti do lidí, ti jenom závidí, tak je nech závidět snaž se je nevidět (-: Je pěkná a asi o tobě mnoho vypovídá
15.12.2011 - 20:52
Kde končí naděje začíná zoufalství.Piš,piš,piš ,určitě je z něj anděl a bdí nad tebou.
15.12.2011 - 20:47
Tak to je bomba od Gagarina ,k sponzorování ODS až po zmizení do sudu v Orlickej přehradě, fakt fantazie,nedivim se že se ti v závěru chce zvracet.Super napsané a navíc jsem se dozvěděla proč náš táta čůrá na zahradě.Zejtra to musim říct mami.
15.12.2011 - 20:31
To já doktorovu vnitřní rozkolísanost chápu.Jsem zdravotní sestra a i my máme svoje problémy,nemoce a splíny.Je to hezky napsané,většinou pro bolest pacienta alespoň chvíli zapomenu na tu svou.Myslím že po hercích musíme být hned my zdravotníci mistry v "přetvářce".
15.12.2011 - 20:22
Také jsem se usmála nad tou básničkou pro pobavení
14.12.2011 - 13:21
Jo ,pravda už je to dávno co jsem to prožila,pravda je taky že ti chlapíci byli legrační,ale nejdůležitější že někteří se tam vysvlékali jen aby mohli pak vyprávět že byli na nuda pláži a vůbec to nepatřilo k jejich životnímu stylu a v čechách by se v životě nevysvlíkli.A možná kdyby potkali někoho z té nuda party tak by ho ani nepozdravili.Ale plavat nahá v moři to je fakt slast.
14.12.2011 - 13:11
Hezká básnička o české politické scéně
14.12.2011 - 13:08
vyšila si tu zimu malebně,tak už se na ní těším
13.12.2011 - 14:59
Rozložím mlhu na zástěnu,roztrhám mračna na cupánky.Dlouho jsem nečetla nic tak kouzelného.
Hledáš v sobě ženu a jsi rozený básník!A navíc optimista,který popisuje krásný,tolerantní vztah.
13.12.2011 - 14:48
Celý život zářit jako svíce co přát si více!
13.12.2011 - 00:23
Asi pracuješ v parlamentu,
lepší už to nebude,
stále máš co p..... brachu
a netvrď mi že ne.
LÍBÍ ale bolí
13.12.2011 - 00:10
Jedno z nejkrásnějších vyznání, které jsem poslední dobou četla
12.12.2011 - 23:51
Zem duní kopyty stád,
tvůj podkoní je stále mlád,
já chtěla bych ho znát.
Všechno tam voní,kvete.
Zastav se prosím, světe!
Ať navždy žije, ten od koní a krav.
12.12.2011 - 23:33
Jo ještě. Tvůj kožíšek ? Drzá to dáma ,chtěla z tebe servat kůži,potvora smradlavá.
12.12.2011 - 23:29
Jů,pohádka pro dospělé a jestli nezemřeli...Vtipné a fakt ty obrázky od Lady k tomu patří.
12.12.2011 - 23:21
Prý nejsem poet a napsals nejkrásnější sonet,dík za počtení

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku