valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
15.03.2014 - 09:51
vždy musíme doufat v lepší zítřky, jinak by se snad ani nedalo žít, určitě mě tvoje básnička upoutala
15.03.2014 - 09:46
uvedl ses jak se sluší a patří ;-) tahle je psána lehkou rukou a je tak jemně a nedočkavě vzrušující, ano jako hra na dospívání ST
14.03.2014 - 22:58
No někdy je to zkrátka zamotaný... povedená hra se slovy
13.03.2014 - 20:44
mám z tvé básně husí kůži, popsal jsi obrazně tu atmosféru ST
13.03.2014 - 12:17
jako bych ji už četla :-) zdánlivě beznadějná, tak snad bude lépe, každopádně hezky napsána...ST
12.03.2014 - 23:00
ó, pohodlně jsem se usadila a dočetla tu krásnou báseň, ano, hlavně aby tady po nás cosi zbylo, napsal jsi to moc hezky a v závěru se setkávám s nádhernou životní filozofií, dík, hned je důvod žít, radovat se, kopat jámy a sázet STromy...
12.03.2014 - 22:55
milé čtení pro děti i pro dospěláky
12.03.2014 - 22:44
jo, jo takové autenticky napsané a obrazné, skvěle úSTí v tom děsivém závěru, moc se mi líbí předposlední sloka, dává průchod myšlenkám, je mi ho líto...
11.03.2014 - 21:59
je to kraj mého muže, i já to tam miluji a strašně ráda se dívám na pár fotek, kde po loukách kolem Sázavy jsou rozprostřeny rozlámané kry, běháme tam s dětmi, vypadá to jako nějaká neznámá pohádková ledová krajina, teď jsi mi to připomněl, díky, ST
11.03.2014 - 21:48
je mi jich tak líto,
na ty svoje pitomoSTi
mohou píti Pito ;-)
11.03.2014 - 09:17
úplně nádherná atmosféra, jo také mám ráda podzim, no vlaSTně mám ráda všechna roční období, tvoje básnička je krásně podzimní a voňavá a nějak plná lásky
11.03.2014 - 09:13
ano, mračení nikomu nesluší a já žasnu co vše sluší básničce a o čem se dá tak poeticky psát...ST
10.03.2014 - 22:39
příjemná a lehce úsměvná
10.03.2014 - 22:26
prokousávám se zdejší poezií, jistě mě tvá zaujala, je inteligentní, dá se v ní hledat a nalézat, ne všemu rozumím, ale to už tak občas mívám a myslím že nejsem sama, důležité je si něco odnést, každopádně jsme tím kým chceme být, vše máme ve svých rukách a jen na nás záleží co vidíme a co si dovedeme předSTavit
10.03.2014 - 20:16
zvířata prý také mají sny, jeden náš pes ve spánku běhá a vydává různé zvuky, navíc jsou zvířata i nešťastná, bohužel, ale za to můžeme často my lidé, ale já chápu tvůj úvod do básně, pravda je, že představy a očekávání to už jistě nemají, takové privilegium už máme jen my lidé, někdy bohužel...ST
10.03.2014 - 12:28
ou, pohltila mě, je obrazotvorná a sugestivní, jo a je dobře mít nastevřená zadní vrátka, jen tak trochu...jen tak mít schopnoST uniknout
10.03.2014 - 12:20
jasně!! teprve až najdeme svoji roli zde a přijmeme ji, pak jsme šťastni a každý svého štěstí STrůjcem
10.03.2014 - 12:17
krásná noSTalgie, plná melodie
10.03.2014 - 12:09
:-O ( smajlík s pusou dokořán ) ST
10.03.2014 - 12:06
jo, je plná lásky a moudroSTi, hned je na světě o něco fajnověji...:-)))
1 ... 113|114|115|116|117|118|119|120|121 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku