valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
01.11.2012 - 10:24
moc dobrý příběh o bludném kamenu
a ještě plynul jak voda v pramenu |
01.11.2012 - 10:05
hm, takovou turistiku si nechám líbit a ve finále skončit až v ráji, velice obrazná, moc se mi líbí
|
01.11.2012 - 10:01
není co dodat, však
my tady jsme trochu jiní a jako Shakespear ve svých hrách si můžem se slovíčky hrát |
01.11.2012 - 09:50
Jistě Jane pravdu díš
však až já přijdu o svou máti žádným slovem mě neuklidníš Až nebude tu ve svém domě pak odejde kamsi i kousíček mě. |
01.11.2012 - 09:43
moc se mi líbí, vystihlas to úplně přesně a pár slůvky
|
01.11.2012 - 09:36
Plná víry v jarní tání
ať ještě zima nekončí toť moje tajné přání Ať pomalu plyne náš čas a svařák pijem zas a zas a díky básním jak ta tvoje vnímáme kolik světa krás. |
31.10.2012 - 23:45
závěr mi úplně vyrazil dech, nádherná, jestli se to tak dá říct o vyjádřené bolesti
|
30.10.2012 - 16:41
nemůže mu to vadit, básnička je milá a vzrušující
|
30.10.2012 - 16:39
škoda že ti přede mnou uhodli, hezké a snažím se s ním neplýtvat a užít každou sekundu, proto se mi moc líbí tahle mini
|
30.10.2012 - 16:36
První pocit z té básně je mrazivý, četla jsem ji pomalu a víckrát. Pak jsem v ní našla tolik pravdy. Začátek první sloky...a další a další nemá smysl ji rozpitvávat je tak pravdivá a je v ní trochu nostalgie, ale takové nepatetické, reálné a neubrečené. Je fakt dobrá.
|
29.10.2012 - 15:02
mini a je v ní toho tolik skryto, moc povedená, líbí se mi také, že si svá dílka přednášíš (-:
|
28.10.2012 - 15:02
Ano, ano, ano, možná tě inspiroval ten citát, kdo ví. Ale je to jedno, důležitý je obsah, konat jen ze svého přesvědčení, umět říct ne i nejlepšímu příteli, stejně není ten kdo by se líbil lidem všem. Lépe odmítnout, než ze sebe dělat oběť, dalo by se o té básni filozofovat, no je to taková psychologie skoro, moc mě oslovila. A moc hezky se četla. Měla jsem období kdy jsem chtěla spasit svět a chtěla jsem všechny milovat a všemi být milována. Už ne. Už jen ty co za to stojí, člověk si musí sám sebe vážit, ne být "prodejnou" děvkou.
|
27.10.2012 - 21:58
Líbí, je z ní cítit trocha vlastenectví a to mám ráda a stěhování je taky fajn(-:rozšiřuje obzory
|
27.10.2012 - 21:52
plná myšlenek, tak křehkých jak křídla motýlů, taková jako když víla pohladí a poradí mi přijde tahle básnička
|
27.10.2012 - 21:47
Mě se líbí moc, je bolavá a ráda čtu básně s takovou tématikou, tahle je napsána dobře, empatie, nebo zkušenost, je to jedno, nezkoumám to, důležitá autentičnost
|
27.10.2012 - 21:43
Je mi něčím blízká tvoje poezie, pár pěkných, obratů, zajímavé asociace, zas trochu neučesané, ale je to styl a je osobitý, hlavně vděčné téma očima zkušeného, to mám ráda
|
27.10.2012 - 21:28
pozitivní, vzpomínková a hlavně hezky čtivá
|
26.10.2012 - 19:24
Je taková hladivá a melodická tvoje básnička, milá
|
26.10.2012 - 19:15
červená, vyspělá, sebevědomá a jěště úžasná básnířka, teprve zde objevuji,no cosi jsem už objevila...
|
25.10.2012 - 13:44
Hm, až mě z ní zamrazilo, skoro beznadějná, vyjadřující povrchní maloměstský styl života se všemi hodnotami, není dlouhá, ale dostatečně úderná
|


