valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
25.02.2014 - 12:54
přečetla jsem ji a když dospěla k závěru, přečetla ji znova a to už jsem si je představovala, jo, v závěru jsem se pousmála, tak trpce, nad pravdivostí té tvé básně a nad tím v čem žijeme, ještě že umíme uniknout, třeba sem, povedla se ti ST
25.02.2014 - 12:50
jo ta báseň spěje k naději a to se mi líbí, hezké zamyšlení
25.02.2014 - 12:47
a mně už kvetou :-), ale já nevím jestli se mám radovat, aby ještě nepřišel mráz. Ano ta zima byla divná, ale tvoje básnička je taková laskavá ST
25.02.2014 - 12:44
bolíš se, ale nebulíš, krásně jsi nás provedla až po ten závěr, promiň vzpomněla jsem si na ET mimozemšťana jak se vracel domů a já slzela, povedené dílo
25.02.2014 - 12:28
jo, jo kéž by to bylo tak jednoduché, líbí se mi ta básnička, bez patosu a jasně ST
24.02.2014 - 10:32
ocitlám jsem se v tom malém bytečku a skládám s tebou střípky moudrostí až byl celý servis, jak jednoduché, tak na mě tvoje básnění zapůsobilo ST
24.02.2014 - 10:28
je křehká jako ta bezbranná sedmikráska...krásná jemná básnička ST
24.02.2014 - 10:25
no jasně, nemáme si na co ztěžovat, nikdy nebylo tak aby nemohlo být hůř, dobrý nápad, ST
24.02.2014 - 10:23
já nevím zda je to vyznání lidskému tvoru?? ale je to každopádně milé, však moje představivost a tvoje schopnost popsat objekt vyznání se nemíjí účinkem, úsměvné, ST
22.02.2014 - 20:49
krásná atmosféra
22.02.2014 - 20:47
stromy jsou inspirativní, krásně jsi to napsala, vnímám ten tvůj osobní vztah ;-)
22.02.2014 - 20:39
mě zaujalo to mým mužům, ano je to pokaždé stejné, sakra, hned začátek básně je povedený, ST
22.02.2014 - 10:35
nevím co se mi líbí nejvíce, každopádně v závěru "Odletům" jsem měla slzy v očích, "Rafael" mě doslova zahltil obrazy, dokonce jsem se pobavila, to ty polské potraviny a latríny (i když je to vlastně k pláči), moc hezký počin, plný myšlenek, života, obrazů ST
21.02.2014 - 22:46
milé a úsměvné
21.02.2014 - 22:44
také jsem se vrátila do dětství, takového jako od Lady...ST
21.02.2014 - 14:26
miluji labutě, povedlo se ti mě přenést do té atmosféry, vnímám i metaforu, jediné co se mi nelíbí je druhá strofa, zarazila jsem se u ní a vrátila se k ní, zasloužila by si upravit
21.02.2014 - 14:19
povedlo se ti mě přenést do kraje který miluju, a ještě v závěru se pousmát, ST
20.02.2014 - 12:24
aha, i ty Brute...na tenhle level asi nemám :-( vyvolává určité asociace, ale spíše v těch bublinkách plavu, zajímavé
20.02.2014 - 12:16
příjemně obrazná báseň ačkoli se dotýká toho co nás všechny čeká, bohužel, tak alespoň ať ta naše role je hlavní, a ať až odejdeme budou upřímně plakat...
20.02.2014 - 12:13
moc hezká nostalgická báseň, ale ne patetická, to se mi opravdu líbí, a navíc zamyslela jsem se nad těmi zvony...až mě chvílemi mrazilo

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku