valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
20.02.2014 - 12:08
úplně mě pohladila, tvoje báseň je jako od malíře, a ještě mi k tomu sekunduje sluníčko za oknem, idylka...
20.02.2014 - 12:05
krásná vzpomínka, plná lásky
20.02.2014 - 12:03
no, páni, je to opravdu krásně plynoucí básnička, bez jediného škobrtnutí jsem se pročetla tou fantazií a ocitla se v pohádce
19.02.2014 - 11:03
jo, je to cítit z té hezky zrýmované básničky, jak je miluješ
19.02.2014 - 10:53
tvoje zajímavá báseň vytvořila v mé hlavě i zajímavé obrazy
12.11.2012 - 15:31
těch jedů je povícero a recept na antidotum? trochu ses ho dotkl v té básni, je pěkná a navíc nutí k zamyšlení
09.11.2012 - 23:43
ať světýlko svítí a plamínek plápolá co nejdéle, co na tom, že jsou to jen vzpomínky, když jsou krásné, líbí ST
09.11.2012 - 17:26
krásně si hraješ, tvé mini jsou super
08.11.2012 - 23:51
jé, ta mě pobavila a navíc se svým mužem jsem se něco najezdila právě v Posázavském Pacifiku
08.11.2012 - 23:48
usmívám se, milá vzpomínka
08.11.2012 - 23:41
Lepší je nevědět a lačně žít, z poháru do dna hltavě pít. Dík za hezké zamyšlení.
05.11.2012 - 17:20
Siorak: musím zareagovat i na tento komentář, asi byly ty naše babičky šťastnější, mnohem víc je uspokojovaly ty běžné věci, to že se můžou starat o dědečky, že můžou péct výborné buchty, mají svoje mejdlíčka a krabičky a zahrádky a kytičky. nesnáším dnešní nespokojenost. Musela jsem se k té milé básničce vrátit.
05.11.2012 - 14:08
Hm, tak tomuhle říkám poezie, vytváří obrazy, pozastavuji se nad jednotlivými řádky, nádhera
05.11.2012 - 14:04
ještě že máme říši snů, utíkám do ní z všedních dnů,
tvůj pohár vína ve tvaru kostky se pije sladce, čte se hezky...jen v závěru malinko bolí
05.11.2012 - 13:58
je zajímavé kolik lidí se pozastaví nad koblihou, jako by byla stěžejním bodem té básně, i já tedy. Ale to je taková asociace, kobliha vzbuzuje blaho, působí jako pohlazení a to tvoje básně taky, navíc mám podobný pocit, užívat život se vším co nabízí, nesmírně si vážím každého okamžiku a tajně doufám že po mě cosi zbyde, že nejsem zbytečným parazitem na téhle planetě. Mám ráda takové básně z kterých cítím lásku k životu.
05.11.2012 - 13:52
Jsi, žiješ tedy a co je více. Nicméně báseň je krásná, pocitová, občas mám taky takové stavy, pocity méněcennosti, nedostatečné sebevědomí, snažím se to setřást, zbytečně si tím ubližujeme, když se v tom ještě babráme. To čeho se na nás dopustili ostatní je neodpustitelné, ale nejhorší je čeho se sami na sobě dopouštíme.
03.11.2012 - 15:05
takové milé veršování, áááá asi půjdu spát a snít
03.11.2012 - 15:02
Proto musíme užít každičkou sekundu našeho života. Dílko je moc hezké k zamyšlení i nad těmi kteří už mezi námi nejsou. Dík za ně.
03.11.2012 - 14:55
Ó, tak tohle dílko mi tak sedlo. Nejen pro ten začátek a připomenutí čím jiní žijí a co prožívají, ale hlavně tím optimismem a pozitivní energií která z něj čiší. Mimochodem nesnáším současný trend, který nám servíruje jen strach a katatstrofické scénáře. Jsme tu jen jednou, tak proč si to neužít. Dík za hezké dílko.
03.11.2012 - 14:50
Ano, přesně tak to bylo u mojí babičky, vyndala kapesník a jaaaak voněl, všechny šuplíky, prádelníky, jak to bylo provoněné. Dík za vzpomínku. Shodou okolností jsem si na to vzpomněla i včera. Prohlížela jsem vánoční Avon a na poslední stránce je nějaká sada mýdel a úplně mi to připomnělo tu babičky skříň. Milá básnička.

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku