valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
02.03.2014 - 18:07
rozhodně nemá cenu vzpouzet se proti životu samotnému, vždyť, co je v našem životě důležitější než to, že tady žijeme, že můžeme být malinkou součástí téhle doby. Závěr ve mně vyvolal tedy asociaci na konflikt na Ukrajině, ale myslím že chápu tvoji báseň, užít si každý okamžik který je nám tu dán
|
01.03.2014 - 18:44
rozesmála a navíc se moc hezky četla ST
|
01.03.2014 - 18:42
s úsměvem jsem se pročetla až do moc hezkého konce ST
|
01.03.2014 - 18:39
jo, jo v pravou chvíli k nám přichází, nějak bychom ho potřebovali čím dál tím častěji, moc se mi líbí ta sloka s tím "kluku jeden", stejně někde v nás zůstalo to dětství, sluníčko, příslib prázdnin, moc hezká sugestivní melancholie
|
01.03.2014 - 12:24
tak lehounce se dotkla, hezké
|
28.02.2014 - 14:57
barevná básnička a nápaditá
|
28.02.2014 - 14:51
je to neskutečně milé a laskavé, ach jo, dnes už druhá o tom že prostě stárneme, musím sáhnout někam jinam, bane, vždyť to prostě tak je a já miluji ty kteří se toho zhostí s grácií a mají stále kde hledat a pro co žít, děkuji za taková dílka, asi je k tobě budu chodit hledat
|
28.02.2014 - 14:47
líbí se mi ta nostalgie proudící básní a líbí se mi ten závěr, prostě stárneme a tečka, ale to neznamená že není krásně na světě, pěkná
|
28.02.2014 - 14:44
líbí se mi moc ten závěr ke kterému dospěla tvoje básnička
|
26.02.2014 - 13:44
závěr se mi líbí nejvíce
|
26.02.2014 - 13:42
místy opravdu hezké rýmování, obsahově...sakra, vždyť to bylo včera, koťátka už asi nežijí a tomu klukovi je 23 let, jak je to všude stejné i když se to tak na první pohled nezdá ST
|
26.02.2014 - 13:38
mám hned dva, už jsem je dlouho neotevřela, dík za připomenutí, že existují, a že těmi co nám do nich psali jsme někdy žili, třeba jen chvíli, v jedné té rýmovačce bylo.....vzpomeň si na mě Valinko až budem staré babky, tenkrát nepředstavitelné, mému prvnímu památníčku je čtyřicetpět let, musím ho jít pohladit...opět dík za vzpomínku
|
26.02.2014 - 09:45
hezky plyne a závěr je krásný, jako je krásné milovat
|
26.02.2014 - 09:42
jasně, praxe je praxe a vztahy jsou lepší než kecy, tvoje básnička je podaná mile humorně
|
26.02.2014 - 09:39
nějak mi sedla do nálady, tak díky za ni
|
26.02.2014 - 09:36
pomalu mi vehnala slzy do očí, koně jsou můj svět, ale ten závěr je naděje, dík za ni, ST
|
25.02.2014 - 20:56
no to už si máš skoro na kahánku :-D, jo, líbí se mi to rýmování
|
25.02.2014 - 20:53
hned začátek mě vtáhl do krásného básnění, ST
|
25.02.2014 - 20:50
závěr je nejhezčí, ti chlapi... jenže dítě tohle neví a někdy se může hodně zkazit, já také zapomněla, odpustila, ale někdy, tenkrát, to mi bylo ouvej, líbí se mi tvoje vzpomínky zbásněné vzpomínky ST
|
25.02.2014 - 20:46
tady můžeme jen závidět :-) hezky jsi to napsala, nejvíce se mi líbí první sloka ST
|


