valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
02.03.2014 - 18:07
rozhodně nemá cenu vzpouzet se proti životu samotnému, vždyť, co je v našem životě důležitější než to, že tady žijeme, že můžeme být malinkou součástí téhle doby. Závěr ve mně vyvolal tedy asociaci na konflikt na Ukrajině, ale myslím že chápu tvoji báseň, užít si každý okamžik který je nám tu dán
01.03.2014 - 18:44
rozesmála a navíc se moc hezky četla ST
01.03.2014 - 18:42
s úsměvem jsem se pročetla až do moc hezkého konce ST
01.03.2014 - 18:39
jo, jo v pravou chvíli k nám přichází, nějak bychom ho potřebovali čím dál tím častěji, moc se mi líbí ta sloka s tím "kluku jeden", stejně někde v nás zůstalo to dětství, sluníčko, příslib prázdnin, moc hezká sugestivní melancholie
01.03.2014 - 12:24
tak lehounce se dotkla, hezké
28.02.2014 - 14:57
barevná básnička a nápaditá
28.02.2014 - 14:51
je to neskutečně milé a laskavé, ach jo, dnes už druhá o tom že prostě stárneme, musím sáhnout někam jinam, bane, vždyť to prostě tak je a já miluji ty kteří se toho zhostí s grácií a mají stále kde hledat a pro co žít, děkuji za taková dílka, asi je k tobě budu chodit hledat
28.02.2014 - 14:47
líbí se mi ta nostalgie proudící básní a líbí se mi ten závěr, prostě stárneme a tečka, ale to neznamená že není krásně na světě, pěkná
28.02.2014 - 14:44
líbí se mi moc ten závěr ke kterému dospěla tvoje básnička
26.02.2014 - 13:44
závěr se mi líbí nejvíce
26.02.2014 - 13:42
místy opravdu hezké rýmování, obsahově...sakra, vždyť to bylo včera, koťátka už asi nežijí a tomu klukovi je 23 let, jak je to všude stejné i když se to tak na první pohled nezdá ST
26.02.2014 - 13:38
mám hned dva, už jsem je dlouho neotevřela, dík za připomenutí, že existují, a že těmi co nám do nich psali jsme někdy žili, třeba jen chvíli, v jedné té rýmovačce bylo.....vzpomeň si na mě Valinko až budem staré babky, tenkrát nepředstavitelné, mému prvnímu památníčku je čtyřicetpět let, musím ho jít pohladit...opět dík za vzpomínku
26.02.2014 - 09:45
hezky plyne a závěr je krásný, jako je krásné milovat
26.02.2014 - 09:42
jasně, praxe je praxe a vztahy jsou lepší než kecy, tvoje básnička je podaná mile humorně
26.02.2014 - 09:39
nějak mi sedla do nálady, tak díky za ni
26.02.2014 - 09:36
pomalu mi vehnala slzy do očí, koně jsou můj svět, ale ten závěr je naděje, dík za ni, ST
25.02.2014 - 20:56
no to už si máš skoro na kahánku :-D, jo, líbí se mi to rýmování
25.02.2014 - 20:53
hned začátek mě vtáhl do krásného básnění, ST
25.02.2014 - 20:50
závěr je nejhezčí, ti chlapi... jenže dítě tohle neví a někdy se může hodně zkazit, já také zapomněla, odpustila, ale někdy, tenkrát, to mi bylo ouvej, líbí se mi tvoje vzpomínky zbásněné vzpomínky ST
25.02.2014 - 20:46
tady můžeme jen závidět :-) hezky jsi to napsala, nejvíce se mi líbí první sloka ST
1 ... 115|116|117|118|119|120|121|122|123 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku