valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
10.03.2014 - 11:55
bezproSTřední :-)
09.03.2014 - 08:50
karta leží a hra běží... skvělý závěr té prostřední a na závěr bowling s naka večeři, takhle bych přesně chtěla strávit víkend, pobavila jsem se, nápadité a inteligentně vtipné ST
09.03.2014 - 08:43
nejdříve jsem smutnila s tebou, to žes mě skvěle uvedla do té básně, ale pak...jsem také jásala, ano přijde a smutky spálí jarní sluníčko a kytičky potěší naše smysly a ptáci z teplých krajin přinesou dobrou náladu :-) ST
09.03.2014 - 08:32
Dík za tu "ódu" na nás, vždyť si to zasloužíme ;-), alespoň párkrát v roce a bez vás jsme nic, potřebujeme tu vaši lásku, náhodou MDŽ je fajn svátek, v práci jsme dostaly my ženy takový košíček, milé to bylo ST
08.03.2014 - 21:15
nádherná mini
08.03.2014 - 21:07
hm, pomlouvají ti co sami málo prožili a nedovedou na dění a na lidi okolo sebe nazírat dostatečně objektivně, jo, jsme my lidé zvláštní a někdy krutí
07.03.2014 - 14:37
Gdo si hraje nezlobí ;-) ST
07.03.2014 - 14:32
zajímavá myšlenka proudí tím dílkem, to mě ještě nenapadlo, "živote, ty vrahu", skvělé a řekla bych neotřelé, jo, jo také závidím těm kteří nepodléhají emocím a řídí se rozumem, no ale zase, spousta jim uniká, opravdu úderná básnička, k zamyšlení, ST
06.03.2014 - 21:59
jen piš, někdy to pomáhá se vypsat, podělit se o radost i o bolest
06.03.2014 - 21:55
je smutné když člověk procitne, hezky jsi to napsala
06.03.2014 - 21:53
bez přehánění mám husí kůži :-( ST
06.03.2014 - 21:51
ó, děkuji za výlet, za krásně obrazotvornou báseň i za zamyšlení v závěru, ST
06.03.2014 - 21:47
je jako pohlazení před spaním, líbí moc...
06.03.2014 - 21:43
asi prvně čtu tvoji "bolavou", tak ať nikdy boleST nepřemůže srdce!
05.03.2014 - 17:04
ukázka že báseň unese vše, ale je lépe si nepředSTavovat
05.03.2014 - 16:59
určitě ST, dýchla na mě divokost, živočišnost a i trochu strach, pěkné
05.03.2014 - 16:56
také mě napadlo jako ta z Broučků, krásně to vnímá ta dětská dušička
05.03.2014 - 16:54
zajímavý závěr, celá je taková hezky melancholická
05.03.2014 - 16:50
úplně jsem tě provázela až k tomu závěru, to s těmi vzpomínkami je skvělé, jen jsem čekala pozitivnější závěr, no moc pěkně propletené a obrazotvorné
05.03.2014 - 16:46
úžasně poetická vzpomínka na tu hrůzu, je dobře občas vzpomenout na hrůzy, takhle bez patosu, k tomu myslím je spousta lidí vnímavých, mně se úplně dostala pod kůži
1 ... 114|115|116|117|118|119|120|121|122 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku