valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
11.11.2020 - 09:39
Lilith: děkuji ;-)
|
11.11.2020 - 09:38
Ctirad Justus: dík
|
11.11.2020 - 09:38
Gándhí: hi hi ;-)
|
11.11.2020 - 09:37
M.A.Rek: sakra to jsem v práci, dík :-)
|
11.11.2020 - 09:36
vavaoko: dík užiju :-)
|
11.11.2020 - 09:35
Dík za zasmání, no to má tedy smůlu a Kamil taky
|
11.11.2020 - 09:33
Pohltil mě svět tvé fantazie. Už letím...pryč od týhle doby
|
11.11.2020 - 09:30
No já mám doma židlí 9 a stačí mi, jsou moje, jenom moje a to mi stačí, podstatný je že když někam přijdu vždy mi někam usadí a v tu chvíli je ta jejich židle taky moje židle. Je tedy fajn vědět že nás někdo vyznamená už tím že nám svou židli chvíli půjčí a že si přijde posedět na tu naší. A jestli je vyznamenanej nebo poznamenanej je jedno.
|
11.11.2020 - 09:10
Hm, rýmuje se ti to hezky. Alkoholismus je prý nevyléčitelná nemoc. Líbí se mi to. Je asi těžký říct si Nepij když se ztratí motivace no a pak už je to krok k sebezničení. Sebe i svýho života a někdy i ničení blízkých.
|
02.10.2020 - 09:29
No to mě nej zaujaly poslední dva verše první sloky a vlastně vše, bezva, a jako bonus tvůj komentář ;-)
|
02.10.2020 - 09:23
Sny jsou sny a realita je realita, protkaná sny, líbí
|
02.10.2020 - 09:20
No, moc se mi líbí tvoje úvaha. Jsme závisláci, super, fakt. A jestli někdo tvrdí že to není pravda, tak je lhř
|
02.10.2020 - 09:17
Jooo :-)
|
02.10.2020 - 09:15
Hmmm, sedla mi
|
23.09.2020 - 08:17
M.A.Rek: aha ;-) tak čaruj...děkuji
|
23.09.2020 - 08:15
Je to dobrá káva, zavoněla a naděje se vzpomínkou povzbudila, dík
|
23.09.2020 - 08:12
Neboj, něčemu tak laskavému se jistě nikdo nesměje, je to radost
|
23.09.2020 - 08:09
Takhle to mám úplně těsně než usnu a to už nejsem schopná psát, cukrlata v papyru, je to sladký, zamotaný, je v tom cítit touha a taky dávnověky;-), je to fajn
|
23.09.2020 - 08:04
Lilith: fajn ;-)
|
23.09.2020 - 08:04
Květka Š.: Děkuji
|


