valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
26.08.2025 - 22:29
neonancesion: já doufám se neztratila, dík
20.08.2025 - 08:34
Hm, káva v přístavu je příjemná i po chůzi rozpálenou ulicí, milá básnička
20.08.2025 - 08:30
Moc hezká
20.08.2025 - 08:29
Hi hi, není Libor jako Libor
20.08.2025 - 08:28
Kominíci bohatí jsou
smějí se na saze
svou zašpiněnou pusou

Hezké rýmování
20.08.2025 - 08:24
Moc se mi líbí verše o věcech, zaslouží si to, tady navíc se člověk přenese do minulosti...opravdu povedená báseň v které nacházím více, super
15.08.2025 - 15:53
Jooo, miluji pozitivní básnění a taky ten pocit že někde a občas je svět v pořádku
15.08.2025 - 15:51
Je to pohádka, fantazie a sny se mají plnit, milé verše
15.08.2025 - 15:49
Houbařovo srdce plesá;-)
jen, lepší jsou houby z lesa
09.08.2025 - 23:26
Lásku svinu do houslového klíče, to je krásný jako melodie co zní tím dílkem
04.08.2025 - 13:28
Je to humorné, ačkoli ti mladíci velkou legraci nezažijí
04.08.2025 - 13:27
Ten klid a uvědomění z těch řádků úplně odkapává, skvěle popsaný okamžik
03.08.2025 - 10:19
Rozbité je jen opravené...ale to co ztrácíme nabývá na hodnotě
03.08.2025 - 09:48
Jo to se mi moc líbí, nějak vyjadřuje i moje pocity
03.08.2025 - 09:44
Hmmm, jen rýmy zas rané, to né a né a né, je fajn hlava v pejru, pro ten pocit žiju i zemru...jo a miluju pocity o kterých píšeš, i když někdy jsou zasrané...
03.08.2025 - 09:36
Pár slov a atmosféra která pohladí
03.08.2025 - 09:35
Spící žena, už ten název vtáhne do tmy, do tmy plné snů...čtu dokola
03.08.2025 - 09:13
Zklamání je základem spousty krásných básniček...nebolí nic nebolí krom lásky o holi...nehřeje nic nehřeje pohřbena naděje
03.08.2025 - 09:07
Vnímám ten pocit básníka a je mi blízký
03.08.2025 - 09:02
Moc hezké, představuji si myšlenky toho básníka, převalování v poSTeli, nespavost, nápady co nedají spát...
1 ... 6|7|8|9|10|11|12|13|14 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku