valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
28.02.2020 - 09:16
;-) tak ať se mu daří jako tobě psaní a vůbec ať je nám všem veselo ST
|
28.02.2020 - 09:15
Hmmm tak ta mi sedla ST
|
28.02.2020 - 09:13
Vzpomněla jsem si na jednu pohádku o spadlé(padlé)hvězdičce a za dík a za zasnění také a i za milou básničku, za tu ST:-)
|
29.01.2020 - 18:05
Ringo: nene ošahaná i pošahaná, takže ok
|
29.01.2020 - 14:32
Hm, alkohol otupí, ale jen do procitnutí ST
|
29.01.2020 - 14:29
ST pro smolaře, který přináší úsměv
|
29.01.2020 - 14:28
Obrázek od Lady :-) ST
|
29.01.2020 - 14:27
Doufám že jsem jen bacilonosič štěSTí
|
29.01.2020 - 14:24
Paralela podle Marka se mi líbí ST jsi fakt hlava :-)
|
29.01.2020 - 14:15
Hmmmm, jak lépe vyjádřit kudy kráčím já, moc pěkné ST
|
29.01.2020 - 14:13
Každý si z básně vezme to své, to jak se právě cítí ST
|
29.01.2020 - 14:10
moc se mi líbí, tak jsem se trochu zasnila, nad bílou, co bílou dávno není, a nám nad zimostrázem, zůstaly vzpomínky, snění ST
|
29.01.2020 - 14:04
:-( je smutné vědět že je to naposled, ale nikdy přece nevíme kdy je to naposled:-) ST
|
29.01.2020 - 14:02
Hm, STačí slovo a naděje je mezi námi, jak ráda bych občas zeď rozbila
|
29.01.2020 - 13:57
Škoda toho závěru :-D :-D, ne dělám si srandu, jen u mě by to byly bonbóny Slávie :-D, moc se mi to líbí ST
|
12.01.2020 - 11:10
Hm, vlaSTně mě ta básnička dost zaujala, až jsem si ji přečetla ještě jednou, oni i slzy vyschnou, smutek zůstává, zas jsem si básničku přečetla, už 4x, fakt pěkná, kdysi jsem tvrdila že chlap co pláče není chlap, dneska vím že vidět slzy chlapa je snad nejvíc co si může žena přát, je to totiž známka toho že ji opravdu miluje a nic nepředstírá, no nic
|
12.01.2020 - 10:58
Jů, moc milý, někdy jsem vlastně loutkou ráda ;-) ST
|
12.01.2020 - 10:54
Super, tvůj význam toho spojení se mi fakt líbí :-Da protože jsem chápavá a přející tak bych takovou chráněnou dílnu přála každýmu chlapovi ST
|
12.01.2020 - 10:49
Psavec: děkuji
|
12.01.2020 - 10:48
Ringo: :-) báječně, ani jsem netušila, že to slůvko má tolik významů, ale já myslela zcela nevinně modrý;-)
|


