valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
24.07.2025 - 08:30
Ono i to krásné tělo změní čas ale procházení po útesech ruku v ruce, to je vlastně to co zůstává, navždy...
24.07.2025 - 08:24
Krásné vzpomínání, měla jsem to hodně podobně, jen ten závěr z milého textu udělá krutou realitu, té se bohužel nikdo nevyhneme, ale to co jsme prožili nám nevezme nic a nikdo
24.07.2025 - 08:17
Řekla bych s jistou dávkou humoru a nadhledem o životě šedesátníka...nečtu ufňukanoST ale realita tam je jasná
24.07.2025 - 08:10
Moc hezká a vtipná zamilovaná rýmovačka
24.07.2025 - 08:04
Je to takové milé a při představosti hezká atmosféra
23.07.2025 - 09:41
Je to krásné, takové jemné, provoněné levandulí a protkané láskou a touhou ST
23.07.2025 - 09:38
Ano, máš pravdu, byla to doba krásná, jak já milovala telefonní budku na rohu naší ulice a ten pocit otevírání dopisů...no doba je jiná, rychlejší, zdánlivě jednodušší a mnohem složitější...ST
23.07.2025 - 09:34
Nevím proč ale vybavila se mi písnička Xindla X V blbým věku... každopádně básnička mě zaujala moc, říká se kdo hledá najde a pro mě i to hledání je zázrakem, moc se ti to povedlo ST
23.07.2025 - 09:25
Pár slov zachovávajících rytmus haiku a v řádcích nacházím nádherný pocit zamilovanoSTi
23.07.2025 - 09:21
Milé a příjemné čtení ST
23.07.2025 - 09:18
Atmosféra v dílku je obrazotvorná a žabky tomu dodávají vskutku letní nádech, líbí se mi to ST
20.03.2021 - 08:58
Skvěle jsi se vypsal a to je myslím zapotřebí, někdo za to nestojí, jiný jo, je těžké umět nahlídnout pod pokličky, vnímat, poslouchat a nenechat se tím ovlivňovat, zavřít dveře a nemít to někde v sobě
19.03.2021 - 21:41
Laskoviny jsou poetické laskominy, moc líbí, a to nejen proto že uhořet je mi blízké, je v tom láska, vtip a rozhled
19.03.2021 - 15:36
Kéž by
19.03.2021 - 15:35
K tomu skvělému závěru mi to tvé básnění hezky dovedlo
19.03.2021 - 15:33
Nikdo nekomentoval, ale já tomu velice rozumím;-)
19.03.2021 - 15:31
Přece si to nikdo nebude brát osobně:-) hlavně že je to zábavné
19.03.2021 - 15:26
Jooo, tak bych to taky chtěla, k obrazu svému svět si malovat....a pod plachtami snít
19.03.2021 - 08:54
Jo:-) není to úplně originální ale je to plné citu a to já ráda
19.03.2021 - 08:52
Pobavilo :-) ale těm dětem bych stejně dala šanci ať se s tím popasujou sami:-) už tak toho teď maj dost asi tak jako všichni dospělí
1 ... 7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku