valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
27.03.2020 - 10:09
Svět patří těm co se neposerou CH.B.
|
27.03.2020 - 10:02
Jo četl se mi moc hezky, tvůj volný verš, sbíráme odvahu k zimování...to je fajn, kdybychom věděli co nás čeká po zimě, možná bychom si tu zimu víc užívali, tak užívejme, tváří v tvář...dokud žijeme ST
|
27.03.2020 - 09:58
No pěkně, čtu a mám doslova husí kůži ST
Ať země je zas hlasitá... |
27.03.2020 - 09:53
Je tam spousta hezkých místeček, každopádně je to moc hezké vyznání, snad si to ta pravá přečte, nebo jí to prostě dej přečíst, jistě bude mít radost
|
26.03.2020 - 17:10
No, jako líbí se mi to, ale moc se nesměju :-D ST
|
26.03.2020 - 17:08
Ta báseň je jedna báseň, vau, vlaSTně jsem si ji přečetla 3x a možná ještě přečtu, no přečtu, myslím že ti múzy až si to přečtou, lehnou k nohám a nikdy už neodejdou, budou chtít abys psal a udělají proto úplně všechno :-) protože je to v tobě, a neboj, průměrným už nikdy nebudeš a tvé múzy tě ochráni a budou si tě hýčkat :-)
|
26.03.2020 - 16:56
Jo, moc se mi to líbí a protože mám hned dvě fenky, tak vím že to tak je :-) a ta větší i když spí, kolikrát poštěkává a hejbe nohama, už vím, sní o tom běhu v trávě ST
|
26.03.2020 - 16:43
Děkuji ti za chvilku, v které je všecičko v pořádku :-) ano skoro jako z pohádky, ST je málo za tvoji milou básničku
|
23.03.2020 - 23:12
Hezky jsi tu pravdu zrýmoval a je to tak, ať žijou český ručičky ;-)ST
|
23.03.2020 - 18:01
působí na mě jako úryvek filmu, kousek scénáře, každopádně moje předSTavivost je vyburcována, vidím to a slyším i dětské hlasy a vidím i tu babičku, a vlastně i to co musela prožít, takže super, jedna báseň a celý dlouhý příběh
|
23.03.2020 - 17:52
Nejenom že jsem se vkradla do STínadel, ale taky do tvé klukovské duše, tak malinko, bezva
|
19.03.2020 - 13:14
Snad nás nezlikviduje ale možná nám jen cosi chce ukázat, jde o to kdo chce vidět, STrach ale mám, to zas jo, jen nevím z čeho víc
|
19.03.2020 - 12:55
Ty vzpomínky nikdy nic nevymaže z naší hlavy a s přibívajícími léty jsou snad ještě silnější, malebným obrazům ST
|
19.03.2020 - 12:51
Vášeň, to je to nejdůležitější, bezebřehá vášeň k životu, ST za plavbu s vášní ať je to cokoliv co nás k ní žene
|
11.03.2020 - 12:53
Snad se zas doSTane na lepší rána, přeju si to a i tobě to přeju, je to "jen" báseň, vím, třeba dnes ráno začlo úsměvem tvým :-), mým ne
|
11.03.2020 - 12:24
Ó Marku, tak si tu teď sedím, a moc ti děkuju za zamyšlení, doSTává mě vždy jak umíš zaktivovat můj mozek(děravý) a nějak se vždy trefíš, tvůj sonet je sice plný děr, len na jednu si zabudol to mi ver :-D ST ST ST
|
11.03.2020 - 12:14
tvoje básně vždy čtu víckrát, někdy že jim nerozumim, někdy že chci zas a znova proniknout do tý atmosféry, to například tady a možná kvůli mé náladě mi sedla, pád do tmy je vždy vzrušující a hlavně nevíme co bude dál, ať tak nebo tak, vyburcovala mojí představivoST
|
11.03.2020 - 12:07
zvláštní spojení smutku a smíchu, ve mně vyvolalo tvoje povedené haiku ST
|
28.02.2020 - 09:21
Tomu rozumím ST
|
28.02.2020 - 09:19
Nějak mi podpořila v mé dnešní melancholii, ale příjemně ST
|


