valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
06.05.2020 - 09:48
No tak to je velká pravda, bezva, jak bych se chtěla umět rozhodnout, začátek nemůže být do nekonečna
06.05.2020 - 09:46
Jo, pro mě prostě jsi opravdový básník, jsou mi tvé texty blízké, ani nevím proč, nějak je chápu, ať už jakkoliv, třeba jen mám stejné rozpoložení a prostě mi sedí
06.05.2020 - 09:40
:-) ale kde je Valerie :-(
02.05.2020 - 09:30
No vždyť já život miluju, ve dne i v noci, děkuji všem, s láskou;-)
02.05.2020 - 08:58
Stolenheart: hezky, po takovej době, zapomněla jsem na ní, dík
27.04.2020 - 12:45
Hm, kéž se to někdy naučím, myslím že už bych měla, ale STále se topím ve vlnách :-)
27.04.2020 - 12:37
Jooo, kapičko moje milá, miluju tě číst, jsi vlastně moje vodní víla, a já? chci obrátit smutku mého liST
27.04.2020 - 12:35
To je tak milé, až je mi z toho smutno, že nějak nenacházím právě, radoST v zelené trávě, ale děkuji že jsem mohla číst, snad brzy otočím list :-)
27.04.2020 - 12:32
Hmmm, chtěla bych mít její hroší kůži...líbí se mi to ST
27.04.2020 - 12:31
Ach jo, chtěla bych číST něco pozitivního, ale tohle mi sakra zapadá do nálady
27.04.2020 - 12:27
Babka se směje a já taky, dík že verši zaháníš mraky :-) ST
12.04.2020 - 13:05
Gándhí: bezva, jsem ráda že to tak vnímáš, je mi fajn, ale....díky moc
11.04.2020 - 21:37
Dota Slunská: no tak jasně tak proč nebýt dítětem tak trochu pořád;-) děkuji
11.04.2020 - 21:36
Lilith: přesně tak, je mi fajn;-) díky
11.04.2020 - 21:35
matousekKkrejca: to jsem ráda, díky
11.04.2020 - 21:35
M.A.Rek: buď v klídku, to jen chvilka taková;-) ale být dítětem je fajn
11.04.2020 - 21:33
Psavec: vřelé dík:-)
11.04.2020 - 21:33
divoženka1: děkuji, a přesně tak, navíc dětský pohled na život prostě miluju
11.04.2020 - 21:32
Tara: děkuji velice:-)jsem ráda za takový komentář, nejdříve jsem si myslela že závěr změním, ale nechám ho, původní záměr byl něco s covidem, pak najednou tam bylo dětství a myslím to vlastně vážně;-)dík
27.03.2020 - 10:48
Tak tohle přišlo jiSTě z vesmíru, děkuji za všechny emoce, které jsi do básně dala, doopravdy pláču, jsi čistá, lásky máš plné dlaně a já ti ji přeju, všem nám ji přeju, žijeme v katastrofickém filmu, ty na plátně končívají happy endem, no na zemi je už obětí moc...

Lil je hodná
dokud pozemšťany
díky jednomu jedinému
miluje!

Přeji ti lásku, také ji mám, láska je ten nejkrásnější cit, povznáší nás, láska je bůh, jsem ateista, ale na lásku věřím, ještě jednou děkuji za krásný zážitek a jdeme, jdeme přežít tuhle těžkou dobu...s láskou...
1 ... 10|11|12|13|14|15|16|17|18 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku