valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
21.05.2014 - 11:43
hm, hezká, taková mužská báseň, řekla bych, ženy mají rády slova, ale proč vlaSTně...říkat můžeme cokoli a pokud jsme dobří herci, tak sehrajeme hladce zamilované scény, mnohem hodnotnější je láska beze slov, tu kterou cítíme, moc se mi líbí-ta jiskření, která se vynořují z pohlaví...
|
21.05.2014 - 11:37
asi je šťaSTný, kdo ví
|
20.05.2014 - 16:26
víš, mně vehnala slzy do očí, letos jsme skáceli mohutný jehličnan, stál uprostřed zahrady a STínil, muž mě přemlouval už léta, jak já ten strom milovala, posezení pod ním, jeho vůni, jeho léta, bylo mu třicet pět let, byl v plné síle, ano, byl pro mě dveřmi do oblohy, teď se stydím a je mi smutno, kdybych si přečetla tvoji báseň, ještě bych bojovala za jeho život, urputně a houževnatě, takovou silou, kterou měl on, ach jo
|
20.05.2014 - 16:18
poslední dvě sloky jsou moje, tak, tedy moje myšlenky v tvých verších, abych upřesnila:-))), na světě je krásně...zatím...pořád...a ještě na dlouho, tak to plánuji ST
|
20.05.2014 - 16:15
je jedno v jakém lese, STejně si na ni až tam budu vzpomenu
|
20.05.2014 - 16:06
nezahřálo tě jejich štěbetání? smutné...ST
|
20.05.2014 - 09:16
no proSTě ať roste:-) moc hezké, a s těmi Pražáky se ti to opravdu povedlo
|
20.05.2014 - 09:14
ano, je nádherná, vymanit se, krátký lonž, otřesná představa, dát volnoST, svým myšlenkám, lásce a letět... vzepřít se, povolit otěže a vsadit na lásku...možná i odhodit zažité morální předsudky... moc se mi líbí ta myšlenka z básně a plně se s ní ztotožňuji
|
20.05.2014 - 09:02
První sloka mi naladila na báseň o lásce, sice o ní je ale o zklamání, ale nejsem zklamána tím jak je napsána, poslední verš je nádherný, ačkoli bolí nejvíce ST
|
20.05.2014 - 08:58
ou, ta má sílu ale moc bolí, takové sebetríznivé pocity, no bohužel nás tak občas přepadají, hezky napsána ST
|
20.05.2014 - 08:56
vyzrálým STylem psaná báseň kde i závěr vyznívá zajímavě poeticky, i obsahově se mi líbí... no je lepší být obláčkem než ......:-)
|
19.05.2014 - 23:27
ať tvé léto voní co nejdéle:-)ST
|
19.05.2014 - 23:23
láska hřeje ST
|
19.05.2014 - 23:20
všemu co bude předchází to co je, jsi tedy i energií současnou a nádherná energie proudí tvojí tvorbou ST
|
19.05.2014 - 23:09
skoro pohádková ST
|
17.05.2014 - 16:57
Hm, člověk musí mít něco prožít, aby mohl takhle psát, skvělé ST
|
17.05.2014 - 16:34
no, teda, úspora slov ti sluší :-)ST
|
16.05.2014 - 16:06
Bože, pane bože za co...ještě že bůh z tvé básničky je moudrý, je fakt že těch treSTů je nějak moc, třeba jsou to zkoušky :-)))
|
16.05.2014 - 14:55
jsou to takové ty básně ke kterým se jiSTě chci vrátit, proto si je založím, myslím že jsem si je ještě úplně nepřečetla, že v nich je daleko víc, než co je vidět na první pohled, myslím že si na ně vzpomenu, někdy, myslím že jsou opravdu hluboké, jako moře
|
16.05.2014 - 14:48
je z ní cítit tvoje nálada a je to nádherný popis malichernoSTi bytí a večerní oblohy, to všechno v ní čtu, napsal jsi ji moc hezky
|


