valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
10.05.2014 - 20:09
je vzrušující takhle hřešit...ST
10.05.2014 - 19:56
líbí se mi myšlenka která báseň uzavírá a nostalgie celého dílka ST
10.05.2014 - 19:51
je tak rozverně romantická, líbí ST
10.05.2014 - 19:49
máš nádhernou fantazii, chtěla bych v té džungli žít, nechám si o ní v noci snít :-) ST
10.05.2014 - 19:38
i pochybnoST je víra, hm, líbí
10.05.2014 - 14:40
silné vyznání, slzy do očí vhání, velký ST, mnohý by se oháněl láskou k bližnímu, ty píšeš "vím, že máš mě rád" a to je to krásné, nechceme přicházet o ty co nás milují...
10.05.2014 - 14:17
tichý a obdivný ST
10.05.2014 - 14:03
dítě to asi pochopit nedovede, ale, Hani, ve finále je mu lépe než v rodině plné hádek, nesouladu, výčitek, jen...musí být ti dospělí rozumní ST a nejen za neskutečně široký obzor, kterého se dotýkají tvé básničky
10.05.2014 - 13:59
Květa, královna všech květů, Květa, poetka z laskavých světů ST
10.05.2014 - 13:54
ale nesmí se moc přiblížit ke světlu, nebo uhoří ST
10.05.2014 - 13:46
kdo se neporovná s chlebem, neporovná se s lidmi, kolik je v tom pravdy? tak např já chleba krájím jako prase, ale krájím ho s láskou ;-), tvá básnička má díl nostalgie, díl pravdy a díl tvé duše ST
10.05.2014 - 13:42
v tom závěru jsi to Veroniko krásně vyjádřila, jsi moudrá, věř, že jednou budeš vzpomínat ráda, hlavně, jsi šikovná jedinečná holka a to je zapotřebí si hodně uvědomovat, hezká básnička ST
10.05.2014 - 11:01
miluješ...ST
10.05.2014 - 10:59
je skoro pohádková, čistá, křehká jako to dítě s kapuckou hubené jak lunt... všichni ho máme v sobě a měli bychom ho milovat, hýčkat si ho, pohladit ho...napsal jsi nádhernou básničku, pozdravuj ho ST
10.05.2014 - 10:32
krásné obrázky, hlavně skleničky ty jsou, ty bývalá hradní paní, z hradu plného démonů, s drakem ve sluji, se smutkem a černým suknem visícím z oken, jen víno a krev jsou nádherně rudé a tak to navždy bude ST
10.05.2014 - 10:27
hm, je obsahem podobná mojí básničce "Mávám", ten začátek je vskutku nechutný, ale naproSTo jsi to vylepšil druhou částí básně a po přečtení celého díla člověk pochopí...
10.05.2014 - 10:25
tak tichá svými verši a přitom tak plná života...ST
10.05.2014 - 10:21
no ta je krásná, a ten styl básně je opravdu povedený ST
08.05.2014 - 12:05
pěkně jste si popovídaly, moc hezké ST
08.05.2014 - 12:00
je příjemná a možná pod řádky je cosi hlubšího, tak snad jim přátelství vyjde, no jestli mu budou nosit takové dobrůtky tak by byl hloupý aby si na nich smlsnul a neměl by nic ST
1 ... 94|95|96|97|98|99|100|101|102 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku