valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
02.06.2014 - 23:22
dotýká se citlivého tématu, moc hezky jsi ji sepsala, někdy nevíme kudy kam, nechceme ubližovat těm druhým a paradoxně nejvíce ubližujeme sami sobě, i když to tak vůbec nevypadá
02.06.2014 - 23:16
To právě někdy nevíme, až čas ukáže, ST
02.06.2014 - 23:08
mám asi STejné pocity, je to trochu smutné, ale, plné života a touhy
02.06.2014 - 23:02
hm, hezky se odevzdáváš lásce, citu ať počátek je i koncem a nestačí smutně rozkvéST
02.06.2014 - 22:43
Šumavu znám od dětství, moc krásnou básničku jsi o ní napsala, znovu čtu si verš po verši a jsem tam, na Šumavě na jaře, dík za výlet a vzpomínku ST
02.06.2014 - 22:38
ST lásce, ať vzkvétá
02.06.2014 - 22:29
příjemně mě zahalila svojí atmosférou, je krásná tahle doba, je krásné být dítětem a je krásné mít v sobě trochu z děcka v dospělosti ST
02.06.2014 - 22:18
cituplný a nadějný závěr korunuje zvláštní náladu tvé básničky, takže zvolejme hola, všechno je jak má být ST
02.06.2014 - 22:06
nenapadlo mě tomu nevěřit, ani na chvíli :-)ST, nemáš semínko?
01.06.2014 - 22:55
teda! o žížalách a tak pěkně, ale jo, taky si to zaslouží a ty ST
01.06.2014 - 22:46
mám z ní radost, vypovídá o nádherném prožitku...jen pro ten dnešní den, stojí za to žít...tam, tam, tam za tou duhou...ST
01.06.2014 - 22:38
no, to je krásné zamyšlení ST
01.06.2014 - 10:55
úchvatná je tvoje poezie a má tolik rozměrů, tohle je opravdu melancholická nádhera ST
30.05.2014 - 22:36
také se mi líbí, taková něžná a přitom jemně vzrušující ST
30.05.2014 - 22:30
ujetý to teda je, ale tak, sladce, gumoví medvídci, lék na smutek, sladká vzpomínka ST
30.05.2014 - 22:09
hezky psáno, tak ať slunce vysuší všechny smutky, dnes už zase vakouklo:-)ST
30.05.2014 - 22:07
hlavně že si zazpívali... jo, je z ní cítit souznění, trochu škádlení, ale takového laskavého...ST
30.05.2014 - 21:54
krásné ST
30.05.2014 - 21:52
také si platíš jednoho nemakačenka? no, jo, no ještě že máme takové solidární zákony, všichni se máme dobře, skoro jako dřív, akorát někdo bez práce ST
30.05.2014 - 21:44
bohužel...ST
1 ... 87|88|89|90|91|92|93|94|95 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku