valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
12.05.2014 - 17:49
něco mě nutilo vrátit se a číst ještě jednou, upoutala, svou naléhavostí a přitom jemným nádechem zoufalství, ten závěr je vlaSTně nádherný
12.05.2014 - 16:00
ale tvá básnička je veselá, tedy vesele napsaná, ve své podstatě je vlaSTně smutná, ale... dokud se zpívá(dokud to chodí), ještě se nezemřeloooo...
12.05.2014 - 15:54
v závěru básně mě obestřel takový zvláštní pocit, je tam daleko více než jen smutek, že takové dopisy už nedostaneš...všechno krásné jednou končí, opatruj svá psaní, opatruj sebe i celé svoje žití, ST, za emoce a na dlani srdce...
12.05.2014 - 15:46
neskutečně silná a pozitivní básnička, moc hezky plynoucí ST
12.05.2014 - 12:58
neskutečně boleSTné, až mi zvlhly oči
12.05.2014 - 12:43
jo, krásně roztančená, obrazotvorná a plná nadšení ST
12.05.2014 - 12:40
no a to je moc fajn :-)vítej
12.05.2014 - 12:39
no to je neskutečně nápadité, neotřepané a originální, a plné té správné pokory, k matce, k zemi, k sobě...největší ST jaký může být
12.05.2014 - 12:37
moc hezky jsi to vyjádřila, tak snad příště, možná už zítra, umění je čekat, větší nic neočekávat...ST
12.05.2014 - 12:33
no, po bouři se vždy vyjasní...ST
12.05.2014 - 12:24
no teda, velký ST za pobavení, úplně jsem viděla ten zelený koberec a napíchané kytky okolo :-)))
12.05.2014 - 12:21
moc hezky plyne tvoje básnička a objímá...ST
12.05.2014 - 12:19
no ta je hezoučká, jako májový večer, cestička z oblázků, květy třešní a siby zamilovaných...ST...pohladila
11.05.2014 - 10:58
to i já ho můžu, nejen jeho dílo, ale i jeho vášeň pro život, velký ST, molybdenový
11.05.2014 - 10:52
básněnka: takovou hru já ráda hraji, nad nikým sice nevyhraji, ale...mám spoustu spoluhráčů :-)
11.05.2014 - 10:47
hm, je to hluboká zpověď... žij a vodu pij, alkoholu se vyhýbej, raději si zazpívej, vyběhni ven, vždyť po probuzení, vždy začíná krásný den, jen nezahal ho do smutku, zoufalství a zármutku...jiný svět je možný, pracuj na něm! je to tvůj život a nikdo ti ho již nevrátí ST za sílu
11.05.2014 - 10:41
kéž by to bylo tak jednoduché...každopádně tvá báseň rozehrává příběh, nad kterým se dá přemýšlet, je napsána působivě, ponuře a démonicky, královno podsvětí ST
11.05.2014 - 10:35
Lilith: děkuji, milá Lilith
11.05.2014 - 10:27
hm, malinko kruté, ale asi ano ST
10.05.2014 - 20:16
nadčasová poezie, ten pomalý svět v rychlém žije, vím to a miluji ho ST
1 ... 93|94|95|96|97|98|99|100|101 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku