valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
30.05.2014 - 21:42
některé verše pobaví, v jiných vnímám trochu mírné nostalgie, ale tak akorát, dohromady mnoho myšlenek, zkrátka takový kraviny;-) za ST
29.05.2014 - 16:31
jak to napsat, ta báseň ačkoli vážnější je zvláštně skotačivá, tak ji vnímám, no, a proč? kdo nezná minuloST prý se nevyzná v současnosti
29.05.2014 - 15:08
je to naprosto skvělý nápad, úžasně zpracovaný ST
29.05.2014 - 15:05
ty jsi zřejmě mořská panna ST
29.05.2014 - 14:57
chodím k tobě mlsat a usmívat se, barevné, milé a lahodné ST
29.05.2014 - 14:49
jakoby někdo, nebo něco z tebe chtěli sedřít kůži, ale z té básně je cítit taková síla, že vím že se nedáš, vtipné, úderné, plné života a naprosto jedinečné a originální poezie ST
28.05.2014 - 21:53
aha, tančí tak rychle jak dokáže, a on přitom jak zákon káže ST
28.05.2014 - 21:51
zvláštní asociace, ponurá básnička, i když ten závěr mi vlastně připadá příjemný, asi tak ST
27.05.2014 - 21:13
joj, ta se ti povedla ST za tu skvělou melodii která z ní je slyšet, za ten rytmus a atmosféru venkovských pouťových zábav
27.05.2014 - 21:05
voskové slzy na měsíci...nádherný verš, ST
27.05.2014 - 16:27
jo je to síla a zklamání z ní jenom tryská, ST za skvělý styl
27.05.2014 - 14:57
krásná báseň, plná úcty, smutku, pomíjivoSTi, nádherně si popsala to co ze staršího člověka může vyzařovat a své básni jsi dala krásný závěr, moc smutný ve své podstatě, ale spravedlivý
27.05.2014 - 14:52
je krásné tohle umět a ještě krásnější vědět kam patříme, mám pocit že bez toho bychom nemohli létat, včera jsem napsala podobnou, ale ještě není zralá...vždy mě tu najdeš, to jen občas mám křídla, to jen občas létám a ty u toho nejsi, promiň...ST
27.05.2014 - 08:50
anotace mi vehnala slzy do očí a ta báseň, krásná a pravdivá, a vzpomněla jsem si na můj jeden z nejoblíbenějších filmů-Racek Jonathan Livingston-myslím že by se ti líbil, ST
26.05.2014 - 22:36
a jestli nezemřeli, žijí tam dodnes, až půjdu do lesa budu je hledat, hezké, milé
26.05.2014 - 22:33
no teda! ST vzrušující fantazii
26.05.2014 - 22:30
...a to je ta krásná země...ST
26.05.2014 - 22:28
líbí se mi jak ve své básni nic nenecháváš náhodě, prolnutí světů...během okamžiku...neuvěřitelná rychloST světla, vnímám tu sílu okamžiku, báseň na mě působí zvláštně až psychedelicky, řekla bych že to prolínání je umocněno tím jak si báseň napsal, je i velice obrazotvorná, vícerozměrná a působivá
26.05.2014 - 22:19
asi ano, vnímám to štěstí z tvé básně až sem a myslím, že k němu vedla cesta ne vždy vyšlapaná a jednoduchá:-) ST
26.05.2014 - 22:15
volně se moci nadechnout...krásný to pocit, jen někdy k němu vede dlouhá cesta a přitom je to tak snadné...ST
1 ... 88|89|90|91|92|93|94|95|96 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku