valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
30.05.2014 - 21:42
některé verše pobaví, v jiných vnímám trochu mírné nostalgie, ale tak akorát, dohromady mnoho myšlenek, zkrátka takový kraviny;-) za ST
|
29.05.2014 - 16:31
jak to napsat, ta báseň ačkoli vážnější je zvláštně skotačivá, tak ji vnímám, no, a proč? kdo nezná minuloST prý se nevyzná v současnosti
|
29.05.2014 - 15:08
je to naprosto skvělý nápad, úžasně zpracovaný ST
|
29.05.2014 - 15:05
ty jsi zřejmě mořská panna ST
|
29.05.2014 - 14:57
chodím k tobě mlsat a usmívat se, barevné, milé a lahodné ST
|
29.05.2014 - 14:49
jakoby někdo, nebo něco z tebe chtěli sedřít kůži, ale z té básně je cítit taková síla, že vím že se nedáš, vtipné, úderné, plné života a naprosto jedinečné a originální poezie ST
|
28.05.2014 - 21:53
aha, tančí tak rychle jak dokáže, a on přitom jak zákon káže ST
|
28.05.2014 - 21:51
zvláštní asociace, ponurá básnička, i když ten závěr mi vlastně připadá příjemný, asi tak ST
|
27.05.2014 - 21:13
joj, ta se ti povedla ST za tu skvělou melodii která z ní je slyšet, za ten rytmus a atmosféru venkovských pouťových zábav
|
27.05.2014 - 21:05
voskové slzy na měsíci...nádherný verš, ST
|
27.05.2014 - 16:27
jo je to síla a zklamání z ní jenom tryská, ST za skvělý styl
|
27.05.2014 - 14:57
krásná báseň, plná úcty, smutku, pomíjivoSTi, nádherně si popsala to co ze staršího člověka může vyzařovat a své básni jsi dala krásný závěr, moc smutný ve své podstatě, ale spravedlivý
|
27.05.2014 - 14:52
je krásné tohle umět a ještě krásnější vědět kam patříme, mám pocit že bez toho bychom nemohli létat, včera jsem napsala podobnou, ale ještě není zralá...vždy mě tu najdeš, to jen občas mám křídla, to jen občas létám a ty u toho nejsi, promiň...ST
|
27.05.2014 - 08:50
anotace mi vehnala slzy do očí a ta báseň, krásná a pravdivá, a vzpomněla jsem si na můj jeden z nejoblíbenějších filmů-Racek Jonathan Livingston-myslím že by se ti líbil, ST
|
26.05.2014 - 22:36
a jestli nezemřeli, žijí tam dodnes, až půjdu do lesa budu je hledat, hezké, milé
|
26.05.2014 - 22:33
no teda! ST vzrušující fantazii
|
26.05.2014 - 22:30
...a to je ta krásná země...ST
|
26.05.2014 - 22:28
líbí se mi jak ve své básni nic nenecháváš náhodě, prolnutí světů...během okamžiku...neuvěřitelná rychloST světla, vnímám tu sílu okamžiku, báseň na mě působí zvláštně až psychedelicky, řekla bych že to prolínání je umocněno tím jak si báseň napsal, je i velice obrazotvorná, vícerozměrná a působivá
|
26.05.2014 - 22:19
asi ano, vnímám to štěstí z tvé básně až sem a myslím, že k němu vedla cesta ne vždy vyšlapaná a jednoduchá:-) ST
|
26.05.2014 - 22:15
volně se moci nadechnout...krásný to pocit, jen někdy k němu vede dlouhá cesta a přitom je to tak snadné...ST
|


