valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
23.05.2014 - 21:15
báseň plná boleSTi, chladu, nesouladu, oddělené životy, spolu a přesto sami, tak ji vnímám
|
23.05.2014 - 21:01
Ten věčný bůh mi nedá spát!
Kde že je a mám nás rád? Jak vypadá a kde žije? Možná je jenom energie? Život je láska a láska je prý bůh...ST |
23.05.2014 - 20:39
trochu tajemná, hezky napsaná ST
|
22.05.2014 - 23:24
zamyslela jsem se, nad sebou, nad stárnutím, nad psaním, nad pomíjivostí života a nad spouSTou dalších věcí které jsi v básni nastínila, zajímavě a příjemně ST
|
22.05.2014 - 23:20
ano, je krásná na dobrou noc, navíc teď jsem byla na zahradě, je teplá noc a oni jsou tam a zpívají ST
|
22.05.2014 - 23:17
líbí se mi to opakování v závěru veršů, dodává to básni na zvláštní dramatičnosti, a ano náš obal stárne, ale vnitřek je přece stále mladý a na něm záleží, že? ST
|
22.05.2014 - 23:13
obdivuji tvoji fantazii, moc pěkné, mám ráda když vím že je naděje ST
|
22.05.2014 - 23:10
no proSTě umíš, tvoje nápady, asociace a přehled to je tvoje největší deviza, no a potom to umíš ještě skvěle poskládat na papír
|
22.05.2014 - 23:05
bojí se tvoje srdíčko, zklamalo se?, je smutné když v citech vítězí rozum, ale strach je silnější, bojíš se ublížení, zklamání, tak alespoň ST pro radost
|
22.05.2014 - 14:08
ST za zamyšlení
|
22.05.2014 - 14:06
líbí, i ta anotace, je důležité že si umíš s tou myšlenkou hrát ať je to jak chce ST
|
22.05.2014 - 14:04
jo, jako by mi mluvila z duše, jako neříkám, občas mám také takovou chuť na nic nedělání, ale stačí chvilka a už se pídím potom co bych, čím rychleji věci dělám, tím více jich stihnu a tím více můžu taky odpočívat, ale aktivně, pak mám zase chuť něco dělat a tak to jde dokola, žádná nuda, systematická pohodářka, raději usínám s pocitem co jsem všechno stihla, než s pocitem, zase jsem proflákala den, to bych asi dlouho nesnesla, to by pro mě nebyl život ST
|
22.05.2014 - 13:58
no teda, od začátku do konce jsem se smála, a mimochodem hned jak jsem viděla název a autora tak mě napadlo čeho že to asi ta transplantace bude:-))), skvělé, vtipné, poučné s myšlenkou ST
navíc, nejsem moc přívržencem plastik ;-) |
22.05.2014 - 10:08
neskutečně silná báseň, skvěle napsaná, četla jsem ji jedním dechem a musela si ji přečíST znova abych nevynechala žádný z těch originálních veršů, nevím, jakoby vlila krev do žil...
|
22.05.2014 - 10:04
takové něžnězranitelné, krásné a křehké, bohužel poslední verš myslím nebude nikdy vyřešen ST
|
21.05.2014 - 20:58
také znám podobná míSTa, skvělé
|
21.05.2014 - 20:22
je dobře že neporoučíme větru a dešti, ať si to dělá sama, no a ty o tom takhle hezky piš ST
|
21.05.2014 - 20:15
ano jsou kouzelné, malebné, pohádkové a moc milé pro únik od běžného života, tak nějak se člověk zastaví, zasní se a nechá se obejmout laskavými veršíky ST
|
21.05.2014 - 20:09
nápaditá báseň ST
|
21.05.2014 - 11:50
ou, prokletá melancholická nálada, nádherně napsáno, ale...venku už svítí slunce...ST
|


