valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
05.06.2014 - 23:30
jsem vždy poctěna návštěvou každého z vás, děkuji všem
05.06.2014 - 23:29
Bára: ano, tak nejvíce byla ta báseň myšlena, děkuji
05.06.2014 - 23:28
myšlenka pouhá: děkuji za tvé verše jsou na ST
05.06.2014 - 23:25
ST skomírající duši
05.06.2014 - 23:18
ano, to je krásná myšlenka ST
05.06.2014 - 19:00
Včera jsem zalehla a zítra musím do práce tak snad to přežiju také s humorem, myslím že to dám a vzpomenu si na tuhle básničku :-)
05.06.2014 - 18:48
no, to je opravdu zoufalý výkřik, skvěle napsáno ST
05.06.2014 - 18:42
matousekKkrejca: tak jsem to i trochu myslela, ten název je vlastně ironický, já si vůbec nemyslím že ta naše doba je těžká, jen v očích některých zaslepených lidí
05.06.2014 - 14:36
nádhera, moc hezky jsi také vyjádřila to že to co jsme vnímaly jako děti velikánské je vlastně malé, mám takový kopec v jedné zahrádce, tedy tenkrát to byl kopec, teď je to tak jeden dospělácký krok, básnička je skoro jako obrázek Lady a ten závěr je moc povedený ST
05.06.2014 - 14:13
co všechno je námětem tvých básní, žasnu ST
05.06.2014 - 13:28
jsi něžný romantik, sen všech žen, moc hezky plyne tvoje básnička ST
04.06.2014 - 11:41
ty už jsi někde na prázdninách? moc hezké ST
04.06.2014 - 11:38
čtu vakaokovův komentář a vlastně něco podobného jsem chtěla napsat, ještě, svoje snění jsi nám skvěle přetlumočil, vidím to jako ve filmu, možná malinko animovaný Asterix a Obelisk, ale dals tomu dílku i vtip, teda, taková báseň 3D za ST
04.06.2014 - 08:00
moc se těším na tvoje malá pásma básniček, nacházím tvorbu vyspělou STylem i obsahem, moudrou, plnou pravdy, k zamyšlení a hlavně různorodou, někdy žasnu nad znalostmi, jindy nad schopností psát o všem, třeba o lásce, přesvědčivě, s nadhledem a s hloubkou v jednotlivých verších
03.06.2014 - 10:34
o čem všem si u tebe přečtu, jak dlouho jsem tu hru nehrála, pravda je že učí od dětSTví i prohře, která by měla být brána s úsměvem a za kterou fakt nemůžem, jde vlastně "jen" o štěstí, vzpomínám že můj syn nerad prohrával rozházel figurky po celém pokoji a utekl, dodnes rád vyhrává, je to geniální hra, kdoví kam sahá její historie, moc mile ses ujala tohoto tématu
03.06.2014 - 10:22
Ó, je nádherná, krátká a přesto plná mě blízkých myšlenek, plná lásky k životu, úplně mě objaly tvé verše ST
03.06.2014 - 10:19
je skvělá, jsou v ní všechny dřívější úsměvy, nápaditý název a vůbec velký ST
03.06.2014 - 10:17
kolikrát se mi stane že na něco myslím před spaním a říkám si, že na tohle přece nemůžu zapomenout, no...zapomenu, občas vezmu mobil a zapíšu, většinou jsem ale líná, jinak pod takovým altánkem s petrolejkou, můrou, kopratinami a vínem se musí psát samo, tam múze musí dobře být ST
03.06.2014 - 10:01
a navíc čokoláda pravá je prý také zdravá...já tedy miluji bílou čokoládu a ta vlaSTně s tou pravou nemá nic společného, milá jemná básnička, použila jsi nápaditou metaforu
02.06.2014 - 23:29
u mě brnkla na smutnou notu...zapomínám jméno toho hradu, proto asi, tobě ST
1 ... 86|87|88|89|90|91|92|93|94 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku