valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
23.02.2015 - 12:57
úplně mě pohladila, ty věčná dívko, je moc krásná ST
|
23.02.2015 - 12:55
hm, umění sexu není všechno, ale občas to stačí, víc je umění milovat a to se nedá naučit, ale dík za humor ST
|
23.02.2015 - 12:52
čtu si tu tvoji básničku dokola, ta je tedy ST
|
23.02.2015 - 12:48
to je tak pozitivní že je mi z toho úplně "přiblble" mile, tak se tu usmívám a vzpomínám na včerejší ráno ST
|
18.02.2015 - 21:20
Zajímavé přirovnání a tvá klasika na závěr st
|
18.02.2015 - 21:17
A je to ! :-) st za pobavení a navrch zamyšlení
|
07.01.2015 - 22:18
moc hezky ti plyne ST
|
07.01.2015 - 22:14
vrušující pohádka... skvělé metafory ST
|
07.01.2015 - 14:00
i takové stavy máme... krásný STyl
|
07.01.2015 - 13:58
muselo to být krásné období, když jsi psal tu báseň ST
|
07.01.2015 - 13:56
čtu zpětně tvé básně, to proto, že mě zaujala ta dnešní a nedalo mi nepřečíst si další, ta předešlá v ní jsem vnímala naději, to mám ráda, tady nacházím lásku, cit, melancholii, ale hlavně poezii s hezkými obraty, tak si přečtu ráda další ST
|
07.01.2015 - 10:12
Velký ST za to co z těch veršů všechno vnímám...
|
07.01.2015 - 10:08
nádhera, nahá žena skrývá tajemSTví a vůbec celé, pár slov a mnoho v nich
|
07.01.2015 - 10:05
Ta první je naprosto skvělá, jo, jo, přesně moje vzpomínky na Špičák, Vajzovnu, Šance a okolí a babi, která nás vyhlížela v zástěře, ruce v bok a ve tváři bojový výraz a my jí svorně tvrdili že jsme byli jen na Vajzovně, že nás přece musela vidět, nemohla, jezdili jsme lesíkem na Šance a šlapali nahoru a užívali jsme si to dolů a byli jsme mokří, zpocení, zválení a šťastní a sněhulák nás sledoval a zpíval nám k tomu ST
|
07.01.2015 - 09:56
jasně a bude zase krásně, moc hezká atmosféra ST
|
07.01.2015 - 09:55
Je příjemné číst zakové verše teď v zimě ST
|
05.01.2015 - 20:52
ST
|
05.01.2015 - 20:49
krásná poezie s nápaditými rýmy, přeji mnoho letů ST
|
05.01.2015 - 20:38
kouzelný a příjemný čtení ST
|
05.01.2015 - 20:31
jasně, život je veselý i smutný, lidé přicházejí a odcházejí a to kamkoli, i sem, i já občas naskočím a myslím, že napořád a pak zase odejdu, víš, ale je fajn tady opět najít pár známých, také bych byla překvapená kdyby modro zmizelo, je vidět že to tady máš moc ráda ST
|


