valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
05.01.2015 - 19:55
je krásná a moc hezkým STylem napsaná
04.01.2015 - 22:51
a já teď tady vzpomínám na svá zábradlí :-) líbí, moc líbí ST
04.01.2015 - 22:33
něžný a plný smutku, moc líbí ST
04.01.2015 - 22:31
česká lidová, doufám že pravým českým zabijačkám neodzvoní, pěkně jsi tu atmosféru popsal, přemýšlím jen co bych si dala...tak alespoň tobě dám ST
04.01.2015 - 22:24
moc se mi líbí ta úspora slov ST
15.11.2014 - 21:09
svým obsahem mi vehnala slzy do očí, skutečně, moc se mi líbí ta otázka v básni, a duše se ptá proč, skvělá a zoufalá báseň a já jen doufám, že se mě nebude nikdy týkat a doufám že budu mít možnoST nikdy se nechovat hnusně k těm co nechápou a nemohou...
15.11.2014 - 21:06
tak to je opravdu moc milé :-) ST
14.11.2014 - 13:03
jistě, nikdy nevíš co je skryto, nikdy nevíš co s čím souvisí, když se nejedná o tebe samého nikdy vlastně nevíš nic...no, někdy ani u sebe ST
14.11.2014 - 12:52
moc se mi líbí nápad a také ten závěr, dělá básničku určitým způsobem hlubší než by se mohla zdát, hezky za ST
14.11.2014 - 09:40
jasně, to si dovedu dost dobře předSTavit
14.11.2014 - 09:36
je úchvatná ST
14.11.2014 - 09:17
mě malinko rozesmutněla, ale nejde nad ním plakat, slzy ho nevrátí, jde ho jen prožít co se do něj vejde :-) ST moc krásná, zajímavá a hluboká básnička
14.11.2014 - 09:13
tak to jsi šťastný muž a ona šťastná žena, ta tvoje vyolená :-) ST
14.11.2014 - 09:11
možná jsem se zasmála, ale to bych nesměla moc přemýšlet ST
14.11.2014 - 09:09
Kam chodíš na ty obraty, kam chodí na ty obrazy? Ale dík že nám je reprodukuješ, fakt pěkné ST
14.11.2014 - 09:05
nějak jsem se nad tou básničkou zamyslela, pohltila mě určitá naléhavoST v ní skrytá...nevím přesně jak se vyjádřit...ano, žijmě z toho co jsme prožili, hlavně z toho krásného, už se to nikdy nevrátí a odnese to čas, daleko, jakoby to už ani nebyla pravda...ale všechno to v nás zůstává a nás to tvoří
14.11.2014 - 08:59
Znám křišťálovou studánku...tu tvoji asi ne, ale také se mi tam asi líbí :-)ST
14.11.2014 - 08:57
miluju takové pozitivní básnění, a nesnáším ukňouránky...ST
14.11.2014 - 08:56
jasně, úsměv nic nestojí a teď po přečtení té básničky se usmívám...jen tak...dík ST
14.11.2014 - 08:55
a mně právě to první trojverší se líbí moc a pak předposlední, no a pak všechny, ty fakt umíš zkrátka ST
1 ... 71|72|73|74|75|76|77|78|79 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku