Líbilo se
1
13.03.2012 - 22:18Bíša:
Vláda také jen slibuje... |
1
13.03.2012 - 20:41 |
1
13.03.2012 - 20:26 |
1
13.03.2012 - 20:02Dota Slunská:
lidská báseň této váhy není rozhodně prostá a je-li, tak je v ní ta prostota nanejvýš drahocenná |
1
13.03.2012 - 19:59 |
1
13.03.2012 - 18:36Noc17:
tak tohle je ta u které každá vzdychne...bože ...:) proč není pro mě :) |
1
13.03.2012 - 17:54churry:
"o)...týýý vole... "o) |
2
13.03.2012 - 17:53Paulmatthiole:
Opakování je matka moudrosti... a dcera demence...:-D |
3
13.03.2012 - 14:22Psavec:
Zajíc nám tu machruje, jak se s liškou miluje. Však za pouhou minutku, skončil lišce v žaludku. ST. |
1
13.03.2012 - 13:58Bíša:
Siorak: Ale v EU je jich mnoho!!! |
1
13.03.2012 - 13:38zvířenka:
Kdybys byl Bůh čehokoli Pátků, Května, Páté ranní Větru, Moře ,Odpočinku ani na malou vteřinku nebylo by zaváhaní- ve všem něha, radost z hraní.. Jedenáctné přikázání: NEPŘEŠTĚKÁŠ! :-) Hafgh (z vyhřátých kamen) |
1
13.03.2012 - 12:18Liška76:
Květka Š.: Bíša: Děkuju a slibuju zajíci zadnici zmaluju:)) |
1
13.03.2012 - 12:06Siorak:
Tak to znamená, že umí číst, psát a počítat. Může kandidovat na prezidenta. |
1
13.03.2012 - 12:05zvířenka:
Jen jestli ZŮSTALA hudba v Ní pro Ni... |
1
13.03.2012 - 11:08 |
1
13.03.2012 - 09:10 |
1
12.03.2012 - 21:49zvířenka:
Svět nepřišel. Jen dál básník sní O větším Ó. O uznání. A proto taky nikdy neskončí. pOklOnka. (- - - ) Ó náš Pán :-) |
1
12.03.2012 - 20:48Bíša:
Je to velice silné!!! |
5
12.03.2012 - 20:18gabkin:
Vím, již jsem to psal. Nádherná poezie. Ještě, že tomu nerozumím a dám jen na své pocity. A dnes mi došlo, přesné přirovnání. Tvá poezie je spadlý míč ve vodě..... lehce si plave na řádkách a pokud se někdo osmělí a jde si zaplavat pro ten míček... již jako by ho již měl a pořád před ním sklouzává na vlně, kterou si čtenář dělá sám. Nádherně se před ním houpe a pokud se snažíme zrychlit..... (ve čtení) zjistíme, že čteme bez nádechu a končíme číst, až s hlubokým nádechem..... s nevyřčenou poznámkou.....bože jak on to dělá, že to tak navazuje. Smekám a přiznávám, že tvoje řádky jsou kouzelný měnič nálady do úsměvu. |
1
12.03.2012 - 19:23labuť:
Je náročná, nedá se přečíst a jít dál. Aby ji člověk pochopil, musí se zastavit a vstřebat i když zprvu působí hodně pesimisticky a smutně, světýlko na konci ji dává naději... Vítám Tě mezi námi a určitě jsem u Tebe nebyla naposledy! :-) |



13.03.2012 - 22:18