Líbilo se
1
03.04.2012 - 22:37Paulmatthiole:
Až přijde, spočinout jako Filemon a Baucis, jejichž příběh mě fascinuje :-) ST |
1
03.04.2012 - 22:36Siorak:
Vlci ... |
1
03.04.2012 - 22:35Paulmatthiole:
jak se věci povznesou na oběžnou dráhu, jsme ztraceni... ST :-) |
1
03.04.2012 - 22:07Paulmatthiole:
Drsné a pravdivé... dno nikdy nepoleze nikomu do zadku - v boji o přežití ze dne na den vyznává jiné priority než jsou intriky vyšších vrstev... ST. |
1
03.04.2012 - 18:04CULIKATA:
S Tebou je v básni za každého počasí slunečno, ač prší nebo je mráz:-)) |
1
03.04.2012 - 08:35drsnosrstej kokršpaněl:
někde jsem slyšel (a asi mělo cenu si to zapamatovat), že tolik nebolí ani to, co nedostaneme - to jsou krátkodobé bolesti, málo významné přeháňky... nejvíc, a dlouho, bolí to, co jsme měli v plánu dát, a tím, že to nebylo přijato nám to teď před očima ztrácí cenu... a o tom chápu i tuhle báseň |
1
02.04.2012 - 18:50tulkava:
nádherné....nemám slov......ST pro mého Shakespeara :) |
1
02.04.2012 - 18:29básněnka:
doSTala mne tahle krása |
2
02.04.2012 - 18:06donne:
Metály visí ve skříni, papíry schlamstly popelnice. Dál drtí staré žentoury a krušno bude-ještě více. |
2
02.04.2012 - 14:43Mbonita:
Jen vejdi do mé pokladnice..Ascanio zašuštím peroutkou a nasypu ti maku na koláče upečený v mý..zástěře dveře Ti ukáží vlídně mé síně kde odhaluji nárty i lýtka Víš Kamélie je kytka co se mi podobá svou plachostí a barvou mých diplomových prací ze Sorbony ne..neslyšíš zvony od sv.Bartoloměje to jen věje stříbrný vítr z modrého svahu u vinic a slunečnic je plná váza a ticho praví...zníš mi.. zníš...snad víš jak rozevlát mi sluch..i šat..:-) |
1
02.04.2012 - 12:35Levandule:
Víčka zlatých pampelišek občas potřebujeme na své břehy všichni... |
1
02.04.2012 - 12:20Dota Slunská:
Jen žasnu, jak tě to může pořád takhle napadat. S takovým drivem. :) |
1
02.04.2012 - 12:11 |
1
02.04.2012 - 00:08Lota:
... a přece i ateista kvílí ach můj Bože milý ... rukopis, tedy poezie, která nepotřebuje podpis :-) |
1
01.04.2012 - 22:55 |
1
01.04.2012 - 20:34 |
1
01.04.2012 - 19:50Paulmatthiole:
Intimně geografická, výborná - ST :-) |
1
01.04.2012 - 17:31Bíša:
Chléb a hry erotiky milování těl a duší poznávání. Světadíly i detaily pahorky a vodopády G body i jiné kóty obliny i fjordy to zaplní životní touhy♥* |
1
01.04.2012 - 15:00 |
1
01.04.2012 - 11:53 |



03.04.2012 - 22:37