M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.02.2022 - 11:54
M.A.Rek: René Vulkán: Ano, někdy nejsou ty hranice zcela zřetelné, slast od bolesti, patologický vztah od toho "normálního". Nezřetelné i pro jednotlivce, natož u páru.
|
12.02.2022 - 02:00
René Vulkán: nebýt komentářů,
taky bych v tom viděl domácí násilí |
10.02.2022 - 18:10
Lilith: Hihi, to teda nejni vůbec smutný, to je pěkně divoký :-))
Bezvadný! Pobavilo mě to ;-) |
10.02.2022 - 17:20
M.A.Rek: Besinka: Ale, Jitko, to není vůbec smutné. Oba si to docela užili.
|
10.02.2022 - 17:08
Besinka: Smutné.
|
10.02.2022 - 16:55
M.A.Rek: Květka Š.: Psavec: Koala: Děkuji, a nechť je i Vaše.
|
10.02.2022 - 14:01
Květka Š.: ST...
|
10.02.2022 - 09:49
Koala: Moc dobrý nadějný dílo. NADĚJE ... někdy je to to jediné. SUPER!
|
09.02.2022 - 23:14
Psavec: Moc hezká.
|
09.02.2022 - 18:45
M.A.Rek: divoženka1: Děkuji, a ať není jen tušená.
|
09.02.2022 - 18:44
M.A.Rek: Lilith: Děkuji. No právě...
|
09.02.2022 - 18:44
M.A.Rek: senia: Děkuji, jsem rád.
|
09.02.2022 - 18:43
M.A.Rek: Besinka: Květka Š.: Lilith: senia: Díky Vám všem. A Jarmile se omlouvám. Tedy, jestli to byla ona. Opravdu nebyla k poznání.
Květko, které? |
09.02.2022 - 17:22
Lilith: Krásné...
hlavně, že nějaká je |
09.02.2022 - 12:29
divoženka1: Naděje je světýlko,píseň ,tušení naděje je stejně jako tato báseň krásná
|
08.02.2022 - 19:18
senia: Perfektní !!! MOC se mi líbí Děkuji
|
08.02.2022 - 19:15
senia: :-) DOSTALA MNĚ JARMILA
|
05.02.2022 - 15:48
|
04.02.2022 - 10:26
Lilith: Jarmila je teda perla... Hihi :-)
Díky za pobavení :-)) všechny holky jsou skvělý! ;-) |
03.02.2022 - 14:03
Besinka: Jé. To je prima podle kalendáře.
|


