M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.01.2022 - 15:57
M.A.Rek: tajemství přírody: Děkuji, leč síla naděje je přímo úměrná síle slabého článku.
|
17.01.2022 - 15:11
Květka Š.: ~~~~~~~
Nezdá se vám že jaro je nedočkavé že zimě chce vzít moc i sníh ten roztál "celkem hravě" co zbylo ze zimy pro radost? |
17.01.2022 - 13:53
tajemství přírody: KRÁSNÉ, CÍTÍM Z TOHO VELKÝ PŘESAH, PŘESTO, ŽE KORÁB NENÍ, JE PŘÍTOMNA JAKÁSI SÍLA NADĚJE. DÍK. JANA
|
17.01.2022 - 13:41
tajemství přírody: AHOJ.NO TEDA TA BODLA, TAKOVÁ SLADKÁ NOC A TEN OBRAZEC Z ŘÁDKŮ,ÚPLNÝ PAMLSEK. DÍK.
|
17.01.2022 - 10:46
Besinka: Jé.
|
17.01.2022 - 09:04
M.A.Rek: xlps: Děkuji, jen zcela nerozumím meritu komentáře.
|
17.01.2022 - 00:23
xlps: Za slabé články silných řetězů, by na dnech moří nespočinuly...:-)
|
16.01.2022 - 19:36
M.A.Rek: Lilith: Je skvělé skvělit, děkuji.
|
16.01.2022 - 17:12
Lilith: Skvělé!
|
16.01.2022 - 10:10
M.A.Rek: Lilith: divoženka1: Díky, jarní růže.
|
15.01.2022 - 17:24
Lilith: Behěm čtení se mi před očima obrázek sám maloval ;-)
|
15.01.2022 - 13:21
|
13.01.2022 - 19:42
Psavec: Dobrý babinec.
|
13.01.2022 - 19:32
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Děkuji, a ano, ledňačkám všechno nej.
U mne vede Leontýna, že tak daleko doletěla (skoro 150 km). ;o) |
13.01.2022 - 19:23
M.A.Rek: Kaj: Děkuji. Panenky či panny, tak se na starých plachetnicích říkalo polokladkám, které spojovaly kobylici, tedy úponovou lavici zapuštěnou do trupu lodi, s úponami, silnými lany (které tvoří žebříky, po kterých námořníci lezou na stěžně kasat plachty), které držely stěžně u košové čnělky na ohlávce, a byly součástí tzv. pevného lanoví.
Proto tedy "do oblak zve". |
13.01.2022 - 17:56
Lilith: Doubravka a Ilona u mne vedou, rozchechtaly mou fantazii ;-) Ale všechny jsou skvělý holky... hihi ;-)) Hlavně k svátkům zdraví jim :-)
|
13.01.2022 - 17:54
Kaj: Panenku 2 (s úpony) zřejmě neznám. Pěkná.
|
13.01.2022 - 14:13
Květka Š.: ...těm lednovým všechno nej...
|
13.01.2022 - 07:52
René Vulkán: :-)
|
12.01.2022 - 23:11
M.A.Rek: René Vulkán: Děkuji. Máš asi na mysli něco jako:
Jak sbírku básní o stavu duše schovat jen do tří veršů? nebo sedmnáct slabik k nepochopení krásných, jak let sedmnáct, nebo Jen do veršů tří svých citů a pocitů celý svět vetři, nebo Houpačka do snů sedmnáctkrát zhoupne se v snovou krajinu, nebo květ vedle květu ve třech verších sázený, a máš zahradu, nebo dokonce Sedmnáct slabik a tři verše mi praví do hájku jdi už? |


