M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 703
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
17.01.2022 - 15:57
M.A.Rek: tajemství přírody: Děkuji, leč síla naděje je přímo úměrná síle slabého článku.
17.01.2022 - 15:11
Květka Š.: ~~~~~~~
Nezdá se vám
že jaro je nedočkavé
že zimě chce vzít moc
i sníh ten roztál
"celkem hravě"
co zbylo ze zimy pro
radost?
17.01.2022 - 13:53
tajemství přírody: KRÁSNÉ, CÍTÍM Z TOHO VELKÝ PŘESAH, PŘESTO, ŽE KORÁB NENÍ, JE PŘÍTOMNA JAKÁSI SÍLA NADĚJE. DÍK. JANA
17.01.2022 - 13:41
tajemství přírody: AHOJ.NO TEDA TA BODLA, TAKOVÁ SLADKÁ NOC A TEN OBRAZEC Z ŘÁDKŮ,ÚPLNÝ PAMLSEK. DÍK.
17.01.2022 - 10:46
Besinka: Jé.
17.01.2022 - 09:04
M.A.Rek: xlps: Děkuji, jen zcela nerozumím meritu komentáře.
17.01.2022 - 00:23
xlps: Za slabé články silných řetězů, by na dnech moří nespočinuly...:-)
16.01.2022 - 19:36
M.A.Rek: Lilith: Je skvělé skvělit, děkuji.
16.01.2022 - 17:12
Lilith: Skvělé!
16.01.2022 - 10:10
M.A.Rek: Lilith: divoženka1: Díky, jarní růže.
15.01.2022 - 17:24
Lilith: Behěm čtení se mi před očima obrázek sám maloval ;-)
15.01.2022 - 13:21
divoženka1: Jarni akvarel v zimě
zahřeje duši
odhodí ledové břímě
13.01.2022 - 19:42
Psavec: Dobrý babinec.
13.01.2022 - 19:32
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Děkuji, a ano, ledňačkám všechno nej.

U mne vede Leontýna, že tak daleko doletěla (skoro 150 km). ;o)
13.01.2022 - 19:23
M.A.Rek: Kaj: Děkuji. Panenky či panny, tak se na starých plachetnicích říkalo polokladkám, které spojovaly kobylici, tedy úponovou lavici zapuštěnou do trupu lodi, s úponami, silnými lany (které tvoří žebříky, po kterých námořníci lezou na stěžně kasat plachty), které držely stěžně u košové čnělky na ohlávce, a byly součástí tzv. pevného lanoví.

Proto tedy "do oblak zve".
13.01.2022 - 17:56
Lilith: Doubravka a Ilona u mne vedou, rozchechtaly mou fantazii ;-) Ale všechny jsou skvělý holky... hihi ;-)) Hlavně k svátkům zdraví jim :-)
13.01.2022 - 17:54
Kaj: Panenku 2 (s úpony) zřejmě neznám. Pěkná.
13.01.2022 - 14:13
Květka Š.: ...těm lednovým všechno nej...
13.01.2022 - 07:52
12.01.2022 - 23:11
M.A.Rek: René Vulkán: Děkuji. Máš asi na mysli něco jako:

Jak sbírku básní
o stavu duše schovat
jen do tří veršů?

nebo

sedmnáct slabik
k nepochopení krásných,
jak let sedmnáct,

nebo

Jen do veršů tří
svých citů a pocitů
celý svět vetři,

nebo

Houpačka do snů
sedmnáctkrát zhoupne se
v snovou krajinu,

nebo

květ vedle květu
ve třech verších sázený,
a máš zahradu,

nebo dokonce

Sedmnáct slabik
a tři verše mi praví
do hájku jdi už?
1 ... 48|49|50|51|52|53|54|55|56 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku