M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.02.2022 - 18:14
Lilith: Je to bezva síla, jo! Napsaný skvěle!
|
25.02.2022 - 17:54
Helen Hadar: Pěkná, důmyslně vystavěná báseň :-)
Ráda jsem četla, děkuji. |
25.02.2022 - 15:20
divoženka1: Jo je !!! ať jde Ivan domů
|
25.02.2022 - 11:38
Besinka: To je tak dobré.
|
24.02.2022 - 23:06
M.A.Rek: Lilith: Děkuji za vesmíru hodnou odověď. ;o)
Ani hvězdám padlým? Ani v poli padlým? Ani kde nekonečno končívá? Ani kde nám konec začíná? |
24.02.2022 - 23:01
Lilith: Vesmír odpověď zná, ale nepoví... ;-)
|
24.02.2022 - 20:54
M.A.Rek: Psavec: Lilith: Květka Š.: Ctirad Justus: Besinka: Díky Vám všem.
Jitko, ani slečna Spravedlnost to s panem Právem nemá vždy jednoduché. |
24.02.2022 - 20:50
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuji. ;o)
|
23.02.2022 - 13:16
Květka Š.: tak to se povedlo...
|
21.02.2022 - 16:47
Květka Š.: pěkný...
|
21.02.2022 - 11:01
Ctirad Justus: působivá.... ve své kaligramovém interpretaci, tleskuju
CJ |
20.02.2022 - 19:13
Lilith: Joo, bezvadný a ten paragraf je skvělej!
|
20.02.2022 - 19:09
Psavec: Bezva!
|
20.02.2022 - 14:31
Besinka: Mám dvě kamarádky nevidomé. Báseň se mě blízko dotýká. Vím, že to nemají jednoduché.
|
20.02.2022 - 11:20
M.A.Rek: Lilith: Moc Ti děkuji. I všem latentním.
|
19.02.2022 - 21:57
Lilith: Další zajímavé dílko, co mne dnes zaujalo... moc
|
14.02.2022 - 18:47
Lilith: Zamyšlenkózní ST
|
14.02.2022 - 08:28
M.A.Rek: Koala: Děkuji. :o)
|
14.02.2022 - 07:48
xlps: Proto jsou bezdušší chladnými.
...:-) |
13.02.2022 - 00:54
Koala: No. Má to grády. PARÁDA!
|


