M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.05.2022 - 16:24
Květka Š.: ...no jéje
|
28.04.2022 - 12:11
M.A.Rek: Psavec: Lilith: Besinka: Ykíd com z Éhurd Ynarts.
|
26.04.2022 - 19:06
Lilith: Paráááááda, ouplně to vidím, temně krásná noc i zrcadlový odraz ;-)
|
26.04.2022 - 15:21
Besinka: To je kresba i zrcadlení. Přemýšlení. Nápad si hodně cením.
|
26.04.2022 - 12:57
Psavec: Bezva, barde.
|
23.04.2022 - 15:05
M.A.Rek: Psavec: Lilith: Helen Hadar: CULIKATA: Děkuju, a nechte se zhoupnout.
|
23.04.2022 - 07:23
Helen Hadar: Křehké... krásná báseň! :-)
|
21.04.2022 - 19:57
CULIKATA: Pohádková loď a my, zdají se okřídlené sny- v nebeské modři :-)
|
21.04.2022 - 19:06
Psavec: Hezká, ST.
|
21.04.2022 - 18:37
Lilith: Život ve vesmíru je taky takový jedno zhoupnutí... ;-)
Moc hezké! |
18.04.2022 - 17:37
M.A.Rek: zenge: Lilith: Helen Hadar: Krákoravým krá krá krá děkuji Vám i latentním.
|
17.04.2022 - 17:08
zenge: Jime zahraj Havrana:-)
st |
16.04.2022 - 09:25
Helen Hadar: Úžasné je Tvé umění se slovy si hrát, jak jsi ukázal v této básni, moc pěkné! :-)
|
14.04.2022 - 19:03
Lilith: Kráknu ti ST, neb lítací sny jsou bezvadný, je to povznesení a blízkost fantazie ;-)
|
14.04.2022 - 15:37
M.A.Rek: CULIKATA: Lilith: Děkujůůů
|
03.04.2022 - 10:44
CULIKATA: Hezké počtení.
|
29.03.2022 - 08:49
M.A.Rek: Lilith: Děkuju. ;o)
|
28.03.2022 - 07:21
Lilith: Veliká smuténka...
|
26.03.2022 - 18:39
Lilith: Zamyšlenkově povedené čtení
|
26.03.2022 - 16:40
M.A.Rek: tajemství přírody: Lilith: Květka Š.: Gándhí: Besinka:
Áááááách (děkuji) a vrrrrrrrrrrrůůů (klaním se). |


