M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.12.2021 - 05:20
vavaoko: ST
|
16.12.2021 - 15:24
Květka Š.: fajn...
|
16.12.2021 - 08:20
Helen Hadar: No pánečku! Líbí :-)
|
15.12.2021 - 21:26
M.A.Rek: Lilith: Jo, snažil jsem se, nicméně, ten sonet je šílený. Nebo "snamrtvil jsem se, vševíce, ten sosíť je šíbavlný"?
|
15.12.2021 - 21:18
Lilith: Já jsem hrozně ukecaná a tohle je bezva oříšek, přímo pytlík oříšků ;-)
|
15.12.2021 - 21:15
M.A.Rek: Lilith: Joj, to mne těší, děkuju.
No, nahlas... Jsem to po sobě zkoušel, ale ve druhé strofě jsem se sám sobě ztratil... |
15.12.2021 - 21:04
Lilith: Fajné číst nahlas... líbí se mi tolik parádních slov, co frčí za sebou... prostě fakt paráda!!
|
15.12.2021 - 20:10
M.A.Rek: divoženka1:
Šťastná jsi to žena. Je krásná idea nepotkávat ty, co si nezaslouží mého času. Ale nejsem ani Robinson, ani strážce majáku. Nejsem ani mnich, naštěstí, ač prý jsem jim v desátém století byl. Žiji v Evropě jednadvacátého století, a tak budu den co den potkávat hloučky milých lidí. A též zástupy blbců. Pak je chvíle pro mimikry. Nejsou mi mimikry tak cizí, jako někteří spolulidi. Mimikry nejsou jen skrýší predátora. Je to i ochrana před nimi. |
15.12.2021 - 19:52
M.A.Rek: Helen Hadar: No právě. A i mimikry můžou být způsobem, jak zůstat sám sebou. Díky za nahlédnutí. :o)
|
15.12.2021 - 19:25
Helen Hadar: Zůstat sám sebou vyžaduje sílu osobnosti.
|
15.12.2021 - 09:32
M.A.Rek: divoženka1: Děkuju. Jen aby se nevrátila opálená od rožně...
|
15.12.2021 - 09:32
M.A.Rek: Lilith: Maminka - mňaminka, to je dobrý... A děkuju.
|
12.12.2021 - 07:10
divoženka1: Mimikry jsou mi cizí,raději mezi těma kterých si vážit mohu trávim čas neposlouchám co hlásá jiný hlas a s těma jinýma neztracim vzácný čas
|
12.12.2021 - 05:37
divoženka1: Neplač kravko
duši bež léčit k moři až se vrátíš opálená bejčci kvůli tobě i kravín zboři |
10.12.2021 - 18:39
Lilith: Tataráček mňaminka, z krávy nebude už maminka ;-)
Dobrou chutˇa trávení ;-) |
10.12.2021 - 16:23
M.A.Rek: René Vulkán: Psavec: Děkuji za ochutnání, gurmáni se poznají.
I kdyby se zblilo po třech stech kilo sežerem ho sami když nedáte si s námi a až sežerem tu svini sežerem tu, co viní nás, že nežrala s náma, sežerem i s chlupáma |
09.12.2021 - 19:26
Psavec: Mladé hovězí, to je žranice.
|
09.12.2021 - 17:12
|
09.12.2021 - 15:00
M.A.Rek: Špáďa: Lilith: Gándhí: Děkuji Vám za nahlédnutí. I špatné se však může v dobré obrátit – když se najde zručný řezbář, který tu mrtvolu využije...
|
05.12.2021 - 19:41
Gándhí: Vynikající!
|


