M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.03.2022 - 19:39
Lilith: Vesmírné otázky neustále obíhají galaxiemi... kde jsou ale ty správné odpovědi?
Moc pěkně napsáno |
14.03.2022 - 12:26
Besinka: Líbí.
|
12.03.2022 - 21:00
M.A.Rek: Lilith: Besinka: Dámy, děkuji za nahlédnutí.
|
12.03.2022 - 18:02
Lilith: Síla...
|
09.03.2022 - 13:10
Besinka: Víš, já jako dítě měla ráda Zora. A toto je zneužití.
Mrzí mě, že se toto děje. Je mi z toho na zvracení. |
07.03.2022 - 16:40
Lilith: Síla! Skvěle napsáno!
|
07.03.2022 - 13:23
M.A.Rek: zenge: Jo, to už vyjma jeho, ví všichni.
|
06.03.2022 - 17:36
zenge: je to psychopath:-)
|
02.03.2022 - 18:18
M.A.Rek: Květka Š.: Lilith: Psavec: raďo: Díky. Snad tou troubou nezatopí i nám.
|
02.03.2022 - 18:15
M.A.Rek: umělec2: Jo, bohužel... Díky.
|
01.03.2022 - 16:01
Květka Š.: ...to je přesný :-(
|
01.03.2022 - 13:53
umělec2: Bohužel moc hezky napsané.
|
28.02.2022 - 20:06
Lilith: joooooooo!
|
28.02.2022 - 02:46
raďo: a ještě dodám že ten kokot si troubu zapnul sám
|
28.02.2022 - 02:42
raďo: taky mám tušení že to tak nějak dopadne
|
27.02.2022 - 22:43
Psavec: Naprostý souhlas.
|
27.02.2022 - 19:33
M.A.Rek: Špáďa: Lilith: Květka Š.: divoženka1: Besinka: Děkuji Vám všem, a přeji Vám, ať jej nepotkáváte na cestách.
|
27.02.2022 - 15:51
Květka Š.: dobrý...
|
27.02.2022 - 00:57
M.A.Rek: Helen Hadar: Bylo mi potěšením. Snaha byla, a jsem rád, byla-li vidět.
|
26.02.2022 - 01:52
Špáďa: Se Sovětským svazem na věčné časy... a jinak nikdy!
|


