M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.07.2022 - 13:45
M.A.Rek: Psavec: Stydatě děkuji.
|
21.07.2022 - 12:27
Psavec: Bezva, barde.
|
20.07.2022 - 22:27
M.A.Rek: Lilith: Besinka: Děkuju, dámy. ;o)
|
20.07.2022 - 11:02
Besinka: Prima řádky.
|
20.07.2022 - 09:09
Lilith: To je parádička parádní, moc hezká :-)
|
18.07.2022 - 19:25
M.A.Rek: Lilith: divoženka1: Děkuji dámy, je to podle skutečnosti, jen jsem málo přidal, a nadávky ubral.
|
18.07.2022 - 19:23
M.A.Rek: Lilith: Je mi potěšením, děkuji.
|
18.07.2022 - 19:23
M.A.Rek: Lilith: Besinka: Děkuji Dámy, vyřídím to Paulovi. ;o)
|
18.07.2022 - 19:19
Lilith: Povedlo se... palec hore!
|
18.07.2022 - 18:41
Lilith: Jak jinak než růžové ST*
|
18.07.2022 - 18:29
Lilith: Téda, to je nápad, nevím jestli se smát, či hrůzou valit oči, kde všude hořčice kremžská může skončit ;-)
|
17.07.2022 - 19:38
|
10.07.2022 - 10:11
Besinka: Líbí. Hodně mi to sedlo.
|
08.07.2022 - 20:26
M.A.Rek: Lilith: Víc vážící než vážící slova děkuje za Tvá písmenka. ;o)
|
08.07.2022 - 20:23
M.A.Rek: Lilith: divoženka1: Dámy, děkuji, bylo mi snovým potěšením.
|
08.07.2022 - 20:22
M.A.Rek: René Vulkán:
Jo, když blesk probuzení probudí i spodinu, uteč, máš na to sotva hodinu, a když nedbáš, rady dobré, hned jílec nože z tebe ční... A díky... |
07.07.2022 - 21:19
|
07.07.2022 - 05:51
divoženka1: Júúú to je pěkné probuzení
|
06.07.2022 - 22:05
Lilith: Nádhera...
|
27.06.2022 - 20:20
Lilith: A já ti dám dvě vyvážená písmenka: S + T
|


