M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 703
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
19.05.2022 - 00:27
René Vulkán: už by ho nezvedlo
ani pohlazení přes kulky

nebýt modré pilulky
19.05.2022 - 00:25
René Vulkán: to jeden takhle potkal holku ...

teď má pro ni jenom nadávku

a kapavku
19.05.2022 - 00:21
René Vulkán: no teda, dal jsi se grafiku
19.05.2022 - 00:21
René Vulkán: i
m
p
o
z
a
n
t
n
í
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16.05.2022 - 15:33
Květka Š.: :-)...je to fakt senza
16.05.2022 - 02:48
divoženka1: Paráda báseň i grafika je vidět že sis na to udělal čas
15.05.2022 - 18:30
Psavec: Za čas ST.
15.05.2022 - 15:28
Lilith: Parádní unikát!
15.05.2022 - 13:11
CULIKATA: Přesýpací hodiny, tik tak, pomalu se krátí, až přechází nám zrak :-)
14.05.2022 - 19:35
Lilith: To je ale silný pití ;-) Grafika taky ;-)
14.05.2022 - 15:36
CULIKATA: Krásnou láhev jsi namaloval písmenky:-)
13.05.2022 - 22:03
M.A.Rek: CULIKATA: Děkuji, a omlouvám se za tu husinu. Tento text je ze souboru povídek a pohádek o smrti s názvem Smrti, smrď. Ne, že by mne toto téma nějak přitahovalo, ale je všudypřítomné. Tak se z toho vypisuji.
11.05.2022 - 14:07
Gándhí: a co teprv jiný časy
znojemský to syndrom asi...
10.05.2022 - 09:35
CULIKATA: Mám husinu po celém těle. Skvěle napsané a procítěné. Pohádka nepohádka, hodně bolavá a s citem perfektně napsaná, hodně smutné, že se to opravdu v realitě toto děje:-(((
09.05.2022 - 09:55
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: CULIKATA: Děkuji, milé dámy.
09.05.2022 - 09:53
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Děkuji i za odvahu tohle komentovat. ;o)
08.05.2022 - 21:29
CULIKATA: Bez klobouku bos, spadl z výšky, natloukl si nos. Válí sudy po letišti, v tratolišti -vzdechů, koulejí se oba, toť zamilovaná to doba:-)
06.05.2022 - 16:29
Květka Š.: Lilith má pravdu...
05.05.2022 - 19:44
Lilith: Paráááda... hihi ;-))
03.05.2022 - 17:46
Lilith: šmankote...
1 ... 41|42|43|44|45|46|47|48|49 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku