M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.10.2022 - 23:58
M.A.Rek: Lilith: Těší mne to i mrzí, že Ti sedla, děkuju.
|
31.10.2022 - 23:56
M.A.Rek: Besinka: Jejda, to je od Tebe milé, děkuju. ;o)
|
31.10.2022 - 23:56
M.A.Rek: René Vulkán: Jo, jo, jen vědět kudy.
|
31.10.2022 - 21:25
Besinka: Absolutní superstar básní.
|
31.10.2022 - 19:33
Lilith: Jak pravdivé... opět mi dnes tvá báseňka sedla ;-)
|
31.10.2022 - 17:35
René Vulkán: jo jo, čas letí
|
31.10.2022 - 14:37
Květka Š.: souhlasím s Lili...bezva
|
31.10.2022 - 09:06
M.A.Rek: Lilith: Tvá nálada mne mrzí, snad už je to dnes lepší. Děkuji.
|
31.10.2022 - 09:04
M.A.Rek: Besinka: Děkuju, Jitko.
|
30.10.2022 - 19:39
Besinka: To je super
|
30.10.2022 - 16:39
Lilith: K mé smutné a zoufalé náladě báseň se hodící...
Jak hrůzné věci vidět krásně a krásné s hrůzou si spojit, poezie ve všech stavech své zrůdné nádhernosti... Napsals to tak nějak zvláštně pravdivě... Líbí moc! |
30.10.2022 - 01:30
M.A.Rek: Lilith: Díky, to buzení ale moc skvělé není. ;o)
|
30.10.2022 - 01:29
M.A.Rek: Besinka: Lilith: Dámy, děkuji. Ano, je to tak, může vykvést. To jednou přeskočila jiskra, a stalo se co se stává. Ráno on povídá jí - až se to narodí, říkej tomu třeba Pepíček. A ona jemu odpoví - až to vykvete, říkej tomu třeba kopřivka...
|
30.10.2022 - 01:20
M.A.Rek: Besinka: Jo, jo, mne to ohromuje i děsí už skoro čtyřicet let.
|
30.10.2022 - 01:18
M.A.Rek: Lilith: Gándhí: Besinka: Děkuju Vám.
|
30.10.2022 - 01:16
M.A.Rek: Lilith: Besinka: Dámy, děkuju.
|
29.10.2022 - 19:39
Lilith: Láska i sex může vykvést v každém věku ;-))
|
29.10.2022 - 19:17
Lilith: Toto mi tu chybělo, takováto dokonalá démoničnost... skvěle napsané... střihám pukrle, bezva!
|
26.10.2022 - 12:20
Gándhí: v zázraky nejdřív věříme, pak nevěříme a nakonec doufáme ;)
|
26.10.2022 - 11:31
|


