M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 703
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
07.11.2022 - 11:55
07.11.2022 - 09:12
M.A.Rek: divoženka1: Besinka: Bylo mi potěšením.
07.11.2022 - 09:12
M.A.Rek: Besinka: Děkuju. ;o)
06.11.2022 - 07:16
divoženka1: Utajené verše psané veřejně jsou hezké moc
06.11.2022 - 03:14
Besinka: Ta se mi hodně líbí.
05.11.2022 - 21:06
Besinka: Líbí styl.
05.11.2022 - 11:18
Besinka: Hezké přání být na palubě.
03.11.2022 - 16:47
Psavec: Limeriky mám rád.
03.11.2022 - 14:25
M.A.Rek: divoženka1:
Věřím. Ale je-li to takový Bůh, Bůh žárlivě milující, který stíhá vinu otců na synech do třetího i čtvrtého pokolení těch, kteří ho nenávidí, tak se i bojím.
03.11.2022 - 13:41
M.A.Rek: Gándhí:
Oponu v mžiku zatáhli, až ten hadr vlál,
by se ten smutný kus fraškou nestal...

Díky.
03.11.2022 - 10:06
Besinka: Příjemně jsem se začetla.
02.11.2022 - 19:36
Besinka: Já někdy volám i ze spaní, až se kočička leká.
02.11.2022 - 14:12
Gándhí: prosím, nezatahujte ten mohér
rád bych ještě uzřel více veseloher
02.11.2022 - 14:03
divoženka1: Možná jsem špatně pochopila smysl básně,předpokladala jsem ,že se jedna o víru v Boha na kterého se v básni obracíš.A vim že ten kdo v něj věří tak se nebojí :-)
02.11.2022 - 13:31
M.A.Rek: divoženka1:
Takto nadhozená poznámka je o ničem, když nenapíšeš v co věřit a jakou sílu mít. Neboť, předpokládám, nechtěla jsi naznačit, že například násilník věřící v méněcennost okolí, má i sílou to okolí terorizovat? Nebo dokonce, že věřící v neexistenci Boha má i sílu si Boha vymyslet?
02.11.2022 - 11:30
divoženka1: Kdo věří ten sílu má
02.11.2022 - 11:18
Besinka: Silné a hodně oslovující.
02.11.2022 - 11:01
M.A.Rek: Lilith: Besinka: Milé dámy, moc děkuji. Snad z jiskry vzejde i plamen... ;o)
01.11.2022 - 17:34
Lilith: To je moc povedené a ano, moudře napsané... líbí moc!
01.11.2022 - 10:46
Besinka: Prostorové. Obdařené jikrou moudrosti.
1 ... 35|36|37|38|39|40|41|42|43 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku