M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.11.2022 - 23:35
|
10.11.2022 - 17:13
divoženka1: STza báseň a za grafiku*********
|
10.11.2022 - 15:34
M.A.Rek: Besinka: Tak to Ti tedy nezávidím, jestli máš podobné myšlenky. ;o) Však se jich tady všichni děsí. :o) Ale, Jíťo, zvládneme je. :o))
|
10.11.2022 - 15:21
M.A.Rek: Lilith: Jujda, taky se mi líbí nevyholený klín, ale co je moc... A děkuju.
|
10.11.2022 - 15:19
M.A.Rek: nikdo známý: Lilith: Besinka: Děkuji, a bylo mi potěšením.
|
10.11.2022 - 15:18
M.A.Rek: Lilith: Besinka: Děkuji, dámy. Byl jsem tam na rehabilitaci s achilovkou, a můj nejvýraznější pocit byl, že mi prší za límec, a to ůžasné ticho proti tomu blázinci za plotem.
|
10.11.2022 - 15:10
M.A.Rek: Lilith: Pěkně děkuju. ;o)
|
10.11.2022 - 15:09
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
|
10.11.2022 - 15:09
M.A.Rek: Psavec: Jo, to já vím. a děkuji.
|
10.11.2022 - 15:08
M.A.Rek: Besinka: Děkuji, Bes.
|
10.11.2022 - 15:07
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Děkuji, milé dámy.
|
09.11.2022 - 14:38
Květka Š.: :-)---st
|
09.11.2022 - 09:31
Besinka: Myšlenky, které občas též mám. Zcela proudem vyjádřené pocity.
|
08.11.2022 - 17:54
Lilith: Jujda, líbí se mi to...
|
07.11.2022 - 20:26
Lilith: Bezvadnózní!
|
07.11.2022 - 20:23
Lilith: Pěkné to...
|
07.11.2022 - 20:17
Lilith: Odplout do svého skrytého světa, kde je jen dobře, překonat bouře a vlny, které se valí odnikud nikam... a pak... slunce, plachty, delfíni... osvobozující sen ;-)
Toto mne při čtení tvého díla napadlo... |
07.11.2022 - 20:12
Lilith: mezi řádky, před nimi i za nimi, i na nebi i v tuži... vždy se nějaké to tajemstvíčko skrývá ;-)
|
07.11.2022 - 20:02
Lilith: Tak jsi mne trošku inspiroval k dnešnímu dílku, které jsem před chvilkou vycvrnkla ;-)
zamyšlenková pocitovka... a líbí se mi! |
07.11.2022 - 17:25
Besinka: Super. Promenáda pocitů. Prostě nádhera podaná v emocionálně velmi dobrém nastavení. Hodně mi sedla.
|


