M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.10.2022 - 15:03
Besinka: Silné v pocitech. Ohromilo a dostalo.
|
24.10.2022 - 18:44
Lilith: ze života...
|
24.10.2022 - 06:32
Besinka: Postupné vršení slov. Já koukám, co se dá napsat. Bravo.
|
23.10.2022 - 18:18
Lilith: Smutně kouzelné a krásné...
|
23.10.2022 - 17:31
Besinka: Hodně se mi líbí.
|
23.10.2022 - 17:22
M.A.Rek: René Vulkán: Psavec: Lilith: Besinka:
Díky Vám všem. Jak je to dávno... |
29.07.2022 - 22:03
Psavec: Bezva.
|
29.07.2022 - 10:06
Gándhí: Já bych ty posahaný diktátory nejen vyteckoval vsechny.
|
28.07.2022 - 22:41
René Vulkán: gratuluju k pětikilu
a jdu na tequillu |
28.07.2022 - 17:46
Besinka: Super.
|
28.07.2022 - 17:35
Lilith: Palec hore a ST k tomu ;-)
|
28.07.2022 - 17:33
Lilith: Gratulacióne velikózo k pětikilču :-)
|
25.07.2022 - 16:09
M.A.Rek: Besinka: To bylo účelem, děkuju.
|
25.07.2022 - 16:08
M.A.Rek: divoženka1: To je přece úžasné, věřit v Boha se smyslem pro humor. ;o)
Díky. |
25.07.2022 - 06:24
divoženka1: On si jen dělal legraci:-)
|
25.07.2022 - 03:14
Besinka: Zaujalo velmi.
|
22.07.2022 - 12:13
Besinka: Text mě dostal. Chápu vytečkování.
|
22.07.2022 - 11:40
M.A.Rek: tajemství přírody: divoženka1: Děkuji za nakouknutí.
|
21.07.2022 - 18:02
divoženka1: To je hezký:-)
|
21.07.2022 - 17:45
tajemství přírody: Styd a stud snad dvě nádoby jsou, v jedné koření a v druhé bílí, když prolejí se olejem těl je z nich elixír života.
Dík. Krásné otevřené, asi by bylo krásné stydět se v tvém básnickém obětí nahá :-) |


