M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.03.2019 - 19:41
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
|
11.03.2019 - 19:40
M.A.Rek: Lilith: Tak to mne těší, dekuju.
|
11.03.2019 - 19:40
Lilith: ST :-))
|
11.03.2019 - 19:25
Lilith: BezvadÓzní počtení jedním dechem :-)
ST* |
11.03.2019 - 16:57
M.A.Rek: Elisabeth.S: Gándhí: Děkuju Vám, svaté Dobroty.
|
11.03.2019 - 15:21
Gándhí: svatý Fero! :D ST*
|
11.03.2019 - 11:47
Elisabeth.S: Bezva pobavilo i když stát bych za ní nechtěla;-)
|
10.03.2019 - 20:35
M.A.Rek: Psavec: ttragelaf: Děkuju. Babča dobrá byla, ale užil bych si jí víc, kdybych nespěchal. ;O)
|
10.03.2019 - 19:50
Psavec: Pobavil jsem se, ST.
|
10.03.2019 - 19:01
|
10.03.2019 - 17:40
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
10.03.2019 - 17:39
M.A.Rek: byron: Děkuju, rád.
|
10.03.2019 - 14:25
|
10.03.2019 - 13:47
Květka Š.: je to bezva...st...
|
10.03.2019 - 11:51
Kapka: :-) k popukání, ST
|
10.03.2019 - 10:25
M.A.Rek: valerie: Kajuta: Děkuju za Vaší trpělivost ve frontě na poště. I přes ten odposlechnutý dialog mne čekání po dvaceti minutách nudilo. Nabídnutý rozhovor je hóóódně zkrácený, a jen minimálně upravený. Třeba Pepova je v reálu Ferova a pán za přepážkou tu paní raději poslal na ulici, než aby za ni platil dluhy. I tak se klaním před jeho trpělivostí.
|
10.03.2019 - 10:02
valerie: Vtip nepoSTrádá tvoje báseň ale je to velmi relativní. Každopádně jsem se pobavila
|
10.03.2019 - 08:04
|
09.03.2019 - 14:51
M.A.Rek: byron: Pardon. Upšoukly.
|
09.03.2019 - 14:26
M.A.Rek: byron: Děkuju, ani netušíš jak je to milé ocenění pro někoho, kdo ani neví jak je správně přechodník minulý pro "vši si upšoukli".
|


