M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
11.03.2019 - 19:41
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
11.03.2019 - 19:40
M.A.Rek: Lilith: Tak to mne těší, dekuju.
11.03.2019 - 19:40
Lilith: ST :-))
11.03.2019 - 19:25
Lilith: BezvadÓzní počtení jedním dechem :-)
ST*
11.03.2019 - 16:57
M.A.Rek: Elisabeth.S: Gándhí: Děkuju Vám, svaté Dobroty.
11.03.2019 - 15:21
Gándhí: svatý Fero! :D ST*
11.03.2019 - 11:47
Elisabeth.S: Bezva pobavilo i když stát bych za ní nechtěla;-)
10.03.2019 - 20:35
M.A.Rek: Psavec: ttragelaf: Děkuju. Babča dobrá byla, ale užil bych si jí víc, kdybych nespěchal. ;O)
10.03.2019 - 19:50
Psavec: Pobavil jsem se, ST.
10.03.2019 - 19:01
ttragelaf: no né !
ta babča mě dostala

ST
10.03.2019 - 17:40
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
10.03.2019 - 17:39
M.A.Rek: byron: Děkuju, rád.
10.03.2019 - 14:25
byron: Ve frontě občas člověk narazí na různé druhy "bytostí"...:-)).
Pobavils.
ST
10.03.2019 - 13:47
Květka Š.: je to bezva...st...
10.03.2019 - 11:51
Kapka: :-) k popukání, ST
10.03.2019 - 10:25
M.A.Rek: valerie: Kajuta: Děkuju za Vaší trpělivost ve frontě na poště. I přes ten odposlechnutý dialog mne čekání po dvaceti minutách nudilo. Nabídnutý rozhovor je hóóódně zkrácený, a jen minimálně upravený. Třeba Pepova je v reálu Ferova a pán za přepážkou tu paní raději poslal na ulici, než aby za ni platil dluhy. I tak se klaním před jeho trpělivostí.
10.03.2019 - 10:02
valerie: Vtip nepoSTrádá tvoje báseň ale je to velmi relativní. Každopádně jsem se pobavila
10.03.2019 - 08:04
Kajuta: Kristova noho! To je neuvěřitelné..

ST :-)
09.03.2019 - 14:51
M.A.Rek: byron: Pardon. Upšoukly.
09.03.2019 - 14:26
M.A.Rek: byron: Děkuju, ani netušíš jak je to milé ocenění pro někoho, kdo ani neví jak je správně přechodník minulý pro "vši si upšoukli".
1 ... 244|245|246|247|248|249|250|251|252 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku