M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.03.2019 - 19:43
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
|
23.03.2019 - 19:25
Lilith: S usmíváním ST ;-)
|
23.03.2019 - 17:12
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Kapka: Kajuta: byron: Dámě poděkování s polibkem, pánům poděkování s přáním polibků. Všem ovšem se smíchem.
|
23.03.2019 - 11:21
vavaoko: ST
|
23.03.2019 - 04:37
ttragelaf: ST -- úsměv je světlo
|
22.03.2019 - 23:10
Kajuta: ST :-)
|
22.03.2019 - 17:26
|
22.03.2019 - 12:26
Kapka: Určitě ST, smích je blaho zdarma (líbání též :-)
|
21.03.2019 - 22:59
M.A.Rek: Psavec: Květka Š.: Děkuju.
|
21.03.2019 - 22:50
Psavec: Proč bych nedal ST.
|
21.03.2019 - 14:23
Květka Š.: ST...:-)
|
20.03.2019 - 23:08
M.A.Rek: byron: Lilith: Děkuju. :O)
|
20.03.2019 - 23:08
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju, však je taky vylisovaná z Vylisované šťávy z černé růže.
|
20.03.2019 - 20:07
Lilith: SkvěloST!
|
20.03.2019 - 20:07
|
20.03.2019 - 17:17
byron: Výborně kolego...smekám!
ST |
20.03.2019 - 13:31
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Kapka: Děkuju. :O)
|
20.03.2019 - 11:07
vavaoko: ST
|
20.03.2019 - 07:39
Kapka: ST
|
20.03.2019 - 06:22
|


