M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
01.03.2019 - 15:17
valerie: Proplula jsem tím dílkem a zasnila se to snad STačí ;-)
01.03.2019 - 15:15
valerie: Hlavně ten závěr je skvělý ST
01.03.2019 - 15:13
valerie: No aspoň v něčem vynikl ST
28.02.2019 - 19:11
M.A.Rek: byron: Děkuju. Je to tak, o zvrhlících a vyvrhelech ani nemluvě.
28.02.2019 - 17:03
byron: Někdy se i dobrý úmysl může z-vrhnout v něco nemilého...:-).
ST
28.02.2019 - 08:49
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju Tobě i kámošům. :O)
28.02.2019 - 08:46
Kajuta: Kámoši Tom & Hawk přikyvují, že je to skvělé. :)

ST. :)
28.02.2019 - 08:20
M.A.Rek: Psavec: Děkuju za souploutí.
27.02.2019 - 22:30
Psavec: Povedená, ST.
26.02.2019 - 19:38
M.A.Rek: Lilith: Děkuju za souploutí. Ano, taky se mi líbí, a ještě víc dva proti sobě... ;O)
26.02.2019 - 19:36
M.A.Rek: byron: Kajuta: Děkuju za souploutí. :O)
26.02.2019 - 18:52
Lilith: Moc fajné a mám ráda tuhle trojúhelníkovou grafiku ;-)
ST*
26.02.2019 - 17:12
byron: Hezky jsi si s tím vyhrál...pluje ti to...:-).
ST
26.02.2019 - 14:38
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
26.02.2019 - 14:37
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
26.02.2019 - 14:29
Květka Š.: :-)...ST
26.02.2019 - 14:23
26.02.2019 - 09:20
Kajuta: V oceánech
jak pradoma

ST
25.02.2019 - 23:13
Psavec: Zasloužíš ST.
25.02.2019 - 22:55
Špáďa: Spíše spí.
Čí pije čaj? Jepičí.
Stačí, o, očista.
Kulí, šup, z šuplíku.
1 ... 248|249|250|251|252|253|254|255|256 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku