M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.03.2019 - 20:02
vavaoko: ST
|
16.03.2019 - 17:59
Lilith: Tikám ST*
|
16.03.2019 - 15:11
Květka Š.: ST
|
16.03.2019 - 14:24
byron: Líbí se mi to s tou bombou...no líbí, tedy jako přirovnání. Páč mám občas taky slušnou nálož trhaviny při tikání...
ST |
16.03.2019 - 12:42
valerie: Jako bych ji psala já dnes v noci, tedy kdybych jí neodbyla jak to nekdy mám ;-) ale báseň mi v hlavě odbíjela každou snad hodinu ST
|
16.03.2019 - 12:03
xlps: Co s gramatikou, když tluče bdění na spánek...:-)
|
16.03.2019 - 08:24
Kajuta: Vzpomněl jsem si nevím proč, na Krvavé Koleno..první hodina odbila, lampa ještě svítila..
Úderné ST :-) |
16.03.2019 - 07:38
|
15.03.2019 - 08:30
M.A.Rek: xlps: Děkuju. Tento citát jsem ještě neznal, hned si ho zařadím do sbírky.
Ano, plachty našich lodí by měly být vždy pevnější plátna našich spodek. |
14.03.2019 - 23:48
xlps: Pozor na pevnost plachet...:-)
|
14.03.2019 - 23:47
xlps: „Možná nemůžete určovat směr větru, ale můžete nastavovat plachty.“ — Reinhard K. Sprenger
|
14.03.2019 - 23:17
M.A.Rek: Lilith: Vdechuji Ti své děkuji.
|
14.03.2019 - 23:16
M.A.Rek: valerie: Děkuju s přáním vždy najít.
|
14.03.2019 - 19:43
Lilith: Dech se mi zatajil a pak uvolnil a dýchám dál...
stačí to, jen vnímat svůj dech... Napsals to skvostně... ST* |
14.03.2019 - 18:04
valerie: Moc hezky mě dovedla ta báseň k svému závěru. Moc se mi líbí konec poslední sloky. Ten kdo miluje slyší. Moc hezká báseň. ST
|
14.03.2019 - 17:59
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Kajuta: byron: Všem Vám moc děkuju.
|
14.03.2019 - 16:58
byron: Moc dobře jsi to poskládal...dalo by se říct jedna báseň. A četl jsem se zatajeným dechem.
ST |
14.03.2019 - 13:06
vavaoko: ST
|
14.03.2019 - 11:25
Kajuta: tichunké ST..
|
14.03.2019 - 02:21
ttragelaf: ST
|


