M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
20.03.2019 - 02:39
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
19.03.2019 - 19:47
Psavec: Bezva, ST.
19.03.2019 - 01:04
M.A.Rek: vavaoko: valerie: ttragelaf: Lilith: Kajuta: byron: Blázen a šarlatán děkuje všem básníkům. :O)
18.03.2019 - 23:59
valerie: Verše se dají napsat i o tom co není ST kord když to někdo umí
18.03.2019 - 19:05
Kajuta: líbí se mi ten nápad. .)

ST
18.03.2019 - 17:58
Lilith: ST
18.03.2019 - 17:27
ttragelaf: tyhlety karbidy nám pěkně motají hlavy a plíce
ST
18.03.2019 - 17:07
byron: no jo...básník:-)
ST
18.03.2019 - 15:54
M.A.Rek: Špáďa: Neodbytej je krásnější než býti bitej, děkuju.
18.03.2019 - 14:55
Špáďa: Neodbývej odbíjení
básní v spánku neodbitých,
zkrášlí ti sny, i pak bytí
tohle z každých neodb(-y/-i)tí.
18.03.2019 - 10:39
18.03.2019 - 09:32
M.A.Rek: J.F.Julián: Děkuju.
18.03.2019 - 09:11
18.03.2019 - 07:29
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
18.03.2019 - 07:29
M.A.Rek: Psavec: Květka Š.: Děkuju.
17.03.2019 - 19:53
Psavec: Rád ocením ST.
17.03.2019 - 19:37
Psavec: ST.
17.03.2019 - 07:11
M.A.Rek: xlps: vavaoko: valerie: ttragelaf: Lilith: Kapka: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Snad Vás mov neodbydu, když všem jen napíšu děkuju moc.
16.03.2019 - 21:51
Elisabeth.S: Souhlasím s Kajutou;-)
Jinak ST
16.03.2019 - 21:07
Kapka: Báseň jsi neodbyl. Přeji dobrou noc a spánek ať tě nemíjí, když hodiny odbijí půlnoc .-)
1 ... 241|242|243|244|245|246|247|248|249 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku