M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.03.2019 - 02:39
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
19.03.2019 - 19:47
Psavec: Bezva, ST.
|
19.03.2019 - 01:04
M.A.Rek: vavaoko: valerie: ttragelaf: Lilith: Kajuta: byron: Blázen a šarlatán děkuje všem básníkům. :O)
|
18.03.2019 - 23:59
valerie: Verše se dají napsat i o tom co není ST kord když to někdo umí
|
18.03.2019 - 19:05
|
18.03.2019 - 17:58
Lilith: ST
|
18.03.2019 - 17:27
ttragelaf: tyhlety karbidy nám pěkně motají hlavy a plíce
ST |
18.03.2019 - 17:07
byron: no jo...básník:-)
ST |
18.03.2019 - 15:54
M.A.Rek: Špáďa: Neodbytej je krásnější než býti bitej, děkuju.
|
18.03.2019 - 14:55
Špáďa: Neodbývej odbíjení
básní v spánku neodbitých, zkrášlí ti sny, i pak bytí tohle z každých neodb(-y/-i)tí. |
18.03.2019 - 10:39
vavaoko: ST
|
18.03.2019 - 09:32
M.A.Rek: J.F.Julián: Děkuju.
|
18.03.2019 - 09:11
J.F.Julián: St
|
18.03.2019 - 07:29
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
18.03.2019 - 07:29
M.A.Rek: Psavec: Květka Š.: Děkuju.
|
17.03.2019 - 19:53
Psavec: Rád ocením ST.
|
17.03.2019 - 19:37
Psavec: ST.
|
17.03.2019 - 07:11
M.A.Rek: xlps: vavaoko: valerie: ttragelaf: Lilith: Kapka: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Snad Vás mov neodbydu, když všem jen napíšu děkuju moc.
|
16.03.2019 - 21:51
Elisabeth.S: Souhlasím s Kajutou;-)
Jinak ST |
16.03.2019 - 21:07
Kapka: Báseň jsi neodbyl. Přeji dobrou noc a spánek ať tě nemíjí, když hodiny odbijí půlnoc .-)
|


