M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
04.03.2019 - 13:59
Květka Š.: jejda...ST
04.03.2019 - 10:53
vavaoko: Zezadkový? Možná i tak. Ono, jako vždy, záleží na úhlu pohledu. Kdo se dívá. Někdo vidí nahé zadky, jiný zase drobná křidélka. Všichni ale hledí vzhůru. A to se od nich chce. Jen holubi vzhůru nehledí. Ti na všechno ser..
Zamyslels mě. Díky. A ST
04.03.2019 - 05:37
Elisabeth.S: Jojo ďábel mnoho podob má:-)
04.03.2019 - 00:23
M.A.Rek: Psavec: Děkuju. :O)
03.03.2019 - 19:49
Psavec: ST.
03.03.2019 - 15:38
M.A.Rek: ttragelaf: Děkuju. :O)
Je-li ďábel lidskou vlastností, pak i v lidech, nás, existuje. O to démoničtější však je. Pohádkový ďábel je přenejmenším spravedlivý a poslušný zákona. To si o lidech, nás, netroufnu napsat.
03.03.2019 - 06:23
ttragelaf: věřím, že ďábel je symbol
a že neexistuje

ďábel je lidská vlastnost
- organizovaná

máš zajímavé řádky
líbí se mi ST
02.03.2019 - 22:59
M.A.Rek: Lilith: Děkuju. :O)
02.03.2019 - 18:44
Lilith: Bezva!
ST*
02.03.2019 - 15:42
M.A.Rek: LadyUnknown: Děkuju :O). Když nejsem v dosahu...
02.03.2019 - 15:41
M.A.Rek: vavaoko: Kajuta: byron: Děkuju za vzhlédnutí k nebesům, k ďáblovi. O dekadentním pohledu ze střech chrámů bude i jeden z dalších příspěvků.
02.03.2019 - 15:37
LadyUnknown: vrhači šavlí jsou nejlepší. ST
02.03.2019 - 15:07
byron: Velmi trefně připodobněno.
ST
02.03.2019 - 13:33
vavaoko: Správný chrlič v dešti zalézá pod střechu, aby nezmoknul. ST
02.03.2019 - 12:04
Kajuta: Síla..

ST
01.03.2019 - 20:14
M.A.Rek: valerie: Lilith: Děkuju za milou návštěvu.
01.03.2019 - 20:12
M.A.Rek: valerie: Květka Š.: Děkuju za zasněné fantaskní proploutí.
01.03.2019 - 20:11
M.A.Rek: valerie: Děkuju ;O). Skvělý? Příjde mi, v důsledku, hrozný. Žádná naděje...
01.03.2019 - 18:03
Lilith: ST :-)
01.03.2019 - 16:09
Květka Š.: máš to pěkný...ST...
1 ... 247|248|249|250|251|252|253|254|255 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku